Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı

152,40

Pembe Kuvars Gua Sha

Özellikle Çene Bölgesinde Etkili

Kare Şeklinde Yüz Masaj Taşı

Ort. 5×8 cm. – 60 gr.

Stokta

+ -

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı, özel olarak seçilmiş pembe kuvars doğal taşlarından el işçiliğiyle üretilmiştir. Dünya’da Gua Sha olarak bilinen bu masaj taşları kelime olarak Gua (sıyrık) ve Sha (kum) anlamına gelmektedir. Sert kasları gevşetmek ve doku drenajını teşvik etmek için pembe kuvars taşı yukarı ve aşağı hareketlerle cildin üzerine uygulanan bir alternatif tedavi türüdür. Kadınların cilt güzelliklerine katkı sağladığı için çok kısa sürede Çin’den çıkıp Dünya’da popüler olmuştur.

Doğu Asya ve Çin tıbbında geleneksel tedavi olarak kullanmaktadır. Gua Sha masaj taşı, kaslara baskı uygulayarak ağrıları gideren ve sıkı kasları tedavi eden bir masaj aleti olarak bilinir. Faydası görüldükçe, kızarıklık ile sonuçlanabilir ama Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı nı kullanan kişiler hayatlarındaki en iyi masaj deneyimi olarak anlatırlar.

Öncelikle yüz bölgesinde tercih edilen pembe kuvars masaj taşı, doğal yağlar öncesinde uygulandığında çok başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her kadının çekmecesinde bulunması gereken bir ürün olarak yerini almıştır.

Önemli Bilgilendirme: Ürünümüz üzerinde ki herhangi pürüz ya da çeltik, doğal taşların yapısından kaynaklanır. Masaj sırasında size, cildinize zarar vermez ve çizmezler.

 

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı Özellikleri

 • Bünyesindeki başlıca mineraller: Oksijen ve Silisyum + eser miktarda Magnezyum, Demir, Sodyum ve Titanyum

Pembe Kuvars Kare Gua Sha’nın Teknik Bilgileri

Piyasada birçok fiyat ve alternatifte gua sha bulunmaktadır. Lazerle ya da kimyasallarla renklendirilmiş ürünlerden uzak durulması uzun vadede sağlığımızı etkilememesi için çok önemli bir konudur. Cildimizle direk teması olduğundan gerçek pembe kuvars taşlarından el işçiliği ile üretilmiştir. Pembe kuvars doğasından kaynaklı soğuk bir taştır. Gerçek bir pembe kuvars olduğunu elinize aldığınızda anlayabilirsiniz. Diğerlerine kıyasla daha ağırdır ve kısa sürede etkisi görülecektir.

Gerçek doğal taşlardan üretildiğinden renklerinde, tonlarında farklılık olabilmektedir. Fabrikasyon ürün olmadığının, el yapımı olduğunun önemli bir işaretidir. Genişliği 5 ile 6 cm, boyları ortalama 8 ile 9 cm’dir. Ağırlığı da ortalama 60 gr. olan gua sha kare şeklinde masaj taşınızı seçmek isterseniz whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz ya da ürünler stok çeşitliliği durumuna göre gönderilecektir.

Pembe Kuvars Kare Gua Sha’nın Kullanım Alanları

Bir kenarında ayrığı olan kare şekliyle dikkat çeken bu ürün, özellikle çene bölgesini etkili bir şekilde kavramakta, dolayısıyla daha keskin bir çene çizgisine sahip olabilmenize ve yüzünüzün incelmesine yardımcı olacaktır.

Öncelikle yüz bölgenizde ve bacak, basen, karın gibi birçok bölgenizde uygulayabilirsiniz. Vücudunuzdaki herhangi bir bölgenizde kas tedavisi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tercihinize göre uygulama sonrasında aromaterapik yağ yada krem ile destekleyerek çok daha iyi emilmelerine yardımcı olabilirsiniz. Açılan ve uyarılan gözeneklerden emilim çok daha hızlı olacak ve kullanılan yağın faydasına destek olacaktır.

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşının Faydaları

• Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
• Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
• Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
• Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
• Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
• Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
• Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
• Pembe kuvars taşı doğası gereği soğuktur ve serinlik verir.

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Nasıl Temizlenir?

Pembe kuvars gua sha masaj taşlarınızın temizliğini akan su altında yıkadıktan sonra, nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi, sabun, sıvı sabun, kolonya vs. lütfen kullanmayınız.

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Nasıl Kullanılır?

Gua sha ve roller uygulamaları hakkında aldığımız sorular üzerine;

Pembe kuvars, Ametist, Yeşim gibi taşları bilindiği üzere lenf dramajlarını uyarmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için uyguluyoruz. Taşı cildimize uygulayarak, doğal taşın içeriğindeki doğal minerallerinde cildimize şifa olmasını sağlıyoruz.

Maalesef birçok farklı sitede bu masaj aletlerinin cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerle beraber aynı anda kullanılmasından bahsedilmektedir. Eğer konumuz doğal bir taşın cildimize şifa olması ise bu çok yanlış bir uygulama olacaktır. Örneğin; yüzümüze krem sürdükten sonra gua sha masaj taşımızı uygularsak, doğal taşın bünyesindeki minerallerinden yararlanmamış oluruz. Cildimiz ile doğal taş arasında bir film tabakası oluşturacağından, yararlı mineral akışını engelleyecek ve normal plastik ya da ahşap bir masaj aletinden farkı kalmayacaktır.

Önceliğimiz eğer şifa ise masaj taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte lütfen kullanmayın. Masaj taşını kuru halde cildimize önerildiği şekilde cildimize uygulayarak kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım. Sonra ki işlem olarak eğer arzu ederseniz bu uyarılmış ve dinlenmiş cildinize krem uygulaması yapabilirsiniz.

Doğal taş masaj aletlerini buzdolabında saklamakta kesinlikle yanlış bir bilgidir. Masaj taşının fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olacaktır. Hatta, sıcak ve soğuk tepkimesi ile buzdolabına koyulduktan sonra çatladığı ve kullanılamaz duruma geldiğinde bize bildirilmiştir. Bizim tavsiyemiz, uygulamadan önce, arzu ederseniz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil), sadece 5-10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.

Görseldeki gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek uygulama yapabilirsiniz. Sırasıyla alın bölgesi ile başlamalı, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitirmelisiniz. Gua sha masaj taşınızı bu bölgelerde 10-15 kez hafif bastırarak (basınç miktarı size bağlı) yüz masajınızı tamamlayabilirsiniz.

gua sha yüz masajı taşı nasıl kullanılır taş sepeti

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşının Fiyatı Nedir?

Taş Sepeti olarak, ürünlerimizin maliyetleri, dolar kuruna bağlı olarak değişmekle beraber, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde gerek tedarik süreci gerek ise ilave maliyetler sebebiyle dalgalanma yaşanmaktadır. Satışına başladığımız günden beri 1.Kalite ürünleri, yüksek müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, nominal fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizde hiçbir zaman, mevcut süreç içinde yüksek kar marjı sağlamak adına bir fiyatlandırma yapmadığımızı ve yapamayacağımızı da belirtmek isteriz. Daha reel bir örnek vermek gerekirse, sene başında pembe kuvars kare gua sha masaj taşı modelimizi 166,00 TL’den (10.01.2021) satışını yapmakta iken şuan aynı ürünün satışını 152,00 TL’den (01.08.2021) yapmaktayız. Bunu yüksek stok girdisi ve şifa öncelikli duruşumuzla sağlıyoruz. İlave kampanyalarımız ve ar-ge çalışmalarımızla, sizlere kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmak için devamlı çalışıyoruz.

Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı Nereden Alınmalı?

 • %100 gerçek doğal taşlar kullanılarak el emeğiyle üretim
 • Fabrikasyon ya da sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil
 • İşlem görmüş kuvars grubu ya da aventurin değil
 • Sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi
 • Adınıza düzenlenmiş %18 kdv’li fatura
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti
 • 3 fazda, 4 nokta kalite kontrolü
 • Sepet tutarına bakmaksızın, tüm ürünlerde kargo bedava
 • Sıfır hasarlı paketleme yöntemleri
 • Kargo sürecinde özel bilgilendirmeler
 • %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, daha önce alışveriş yapmış gerçek müşterilerimizin yorumlarını, sayfamızın alt ve üst kısmında bulunan Resmi Google Müşteri Yorumlarından incelemenizi tavsiye ederiz.

Doğal Taşım Ne Zaman Gelir ?

 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

 

Bilgilendirme Sayfaları

Tasarımlarımızda uzun ömürlü, %100 sağlıklı, sağlam ve doğal taş
ürünler kullanılmaktadır.

%100 Pembe Kuvars Doğal Taş ile tasarladığımız ürünlerimizi, Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.

Doğal Taşlar

Taş Rengi

,

Boyu

Ortalama 8 cm.

Genişlik

Ortalama 5 cm.

Kalite

1.Kalite

Ağırlık

Ortalama 60 gr.

Ürüne ait yorum 0

0.00 Ortalama
0%
0%
0%
0%
0%
İlk yorum yapan siz olun “Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı”

Yorumlar

Henüz yorum yok.

SKU: GSHA14 Kategori: Etiket:
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.