Taş Sepeti®, 2012 yılında Selin ÖZTUNCAY tarafından kurulmuş Tekirdağ merkezli bir firmadır. Firma sahibi; 1987 doğumlu, evli, bir çocuk sahibi ve doğal taş uzmanıdır. Reiki  ve meditasyon uygulayıcısı olarak yurt içinde birçok etkinlik ve seminerlere katılmaktadır.

Taşları kişiye özel seçip, pozitif enerji ile tasarlayarak, değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. Güvenli alış veriş sistemini sosyal medya ile buluşturarak, E-Ticaret sistemine taşıyan firmamız; el emeği ile kişiye, burca ve rahatsızlığa göre özel taş önerileriyle müşterilerine takı ve obje seçenekleri sunmaktadır. Gerekli durumlarda meditasyon ve bilinçaltı olumlamalarında ücretsiz destek vermektedir.

Kullanılan taşların hepsi 1.kalite olup, alındığı tarihten itibaren garanti belgelidir. Boyalı ve yapay taşlar kullanılmamaktadır. Satış sonrasında sınırsız danışmanlık ve tadilat hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti veren Türkiye’de tek firmadır. Amacın sadece satış olmadığına inanarak çıktığı bu yolda, Güven – Sevgi – Pozitif Enerji kapsamında, müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir.

Tüm içeriğiyle hizmetinize açılan doğal taşları kapsamlı bir şekilde ele alan www.dogaltaslar.net ve online satış sitesi olan www.tassepeti.com olarak, elit müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

Taş Sepeti olarak, marka tescilli bir marka olduğumuzu belirtir. Bu sorumlulukla her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Marka tescil belgesi olmayan firmaların bu ve bunun gibi yaklaşımlardan uzak olabileceğini hatırlatır, internet üzerinden alışveriş yaparken bu etkene dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

Saygı ve sevgilerimizle,  

Tassepeti.com Ekibi.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩