Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı

(16 müşteri yorumu)
Marka

189,82

Last Sold  Son 10 saatte 2 ürün satın alındı

Pembe Kuvars Gua Sha

Kalp Şeklinde Yüz Masaj Taşı

Koyu Renk 1.Kalite

Kenarları Pürüzsüzdür

   Çok al, az öde (Daha çok alarak kazanın!)
Stokta sadece 103 ürün kaldı.
Bu ürünü satın alırsanız, 0,95 değerinde 190 TaşPuan kazanacaksınız!
+ -
 •   Satın Alma Rehberi
  kolye ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız kolye ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  bilek ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız bilek ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  kolye bileklik metal aksesuarlar
  Görseli tıklayarak, bileklik ve kolyelerde seçebileceğiz aksesuarları inceleyebilirsiniz. Sipariş tamamlama sayfasında, sipariş notu kısmında numarasıyla belirtebilirsiniz. Çakra ve burç bilekliklerinde demir aparat seçimi bulunmamaktadır.​
  Tahmini Teslimat Süresi: Mar 21 – Mar 23

  Paylaş
garantili güvenli alışveriş

Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı

Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı, özel olarak seçilmiş pembe kuvars doğal taşlarından el işçiliğiyle üretilmiştir. Dünya’da Gua Sha olarak bilinen bu masaj taşları kelime olarak Gua (sıyrık) ve Sha (kum) anlamına gelmektedir. Sert kasları gevşetmek ve doku drenajını teşvik etmek için pembe kuvars taşı yukarı ve aşağı hareketlerle cildin üzerine uygulanan bir alternatif tedavi türüdür. Kadınların cilt güzelliklerine katkı sağladığı için çok kısa sürede Çin’den çıkıp Dünya’da popüler olmuştur.

Doğu Asya ve Çin tıbbında geleneksel tedavi olarak kullanmaktadır. Gua Sha masaj taşı, kaslara baskı uygulayarak ağrıları gideren ve sıkı kasları tedavi eden bir masaj aleti olarak bilinir. Faydası görüldükçe, kızarıklık ile sonuçlanabilir ama Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşını kullanan kişiler hayatlarındaki en iyi masaj deneyimi olarak anlatırlar.

Öncelikle yüz bölgesinde tercih edilen pembe kuvars masaj taşı, doğal yağlar öncesinde uygulandığında çok başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her kadının çekmecesinde bulunması gereken bir ürün olarak yerini almıştır.Pembe Kuvars Gua Sha ‘nın Teknik Bilgileri

Piyasada birçok fiyat ve alternatifte gua sha bulunmaktadır. Lazerle ya da kimyasallarla renklendirilmiş ürünlerden uzak durulması uzun vadede sağlığımızı etkilememesi için çok önemli bir konudur. Cildimizle direk teması olduğundan gerçek pembe kuvars taşlarından el işçiliği ile üretilmiştir. Pembe kuvars doğasından kaynaklı soğuk bir taştır. Gerçek bir pembe kuvars olduğunu elinize aldığınızda anlayabilirsiniz. Diğerlerine kıyasla daha ağırdır ve kısa sürede etkisi görülecektir.

Gerçek doğal taşlardan üretildiğinden renklerinde, tonlarında farklılık olabilmektedir. Fabrikasyon ürün olmadığının, el yapımı olduğunun önemli bir işaretidir. Genişlikleri 5 ile 6 cm, boyları ortalama 8 ile 9 cm’dir. Ağırlığı da ortalama 40 gr. olan gua sha kalp şeklinde masaj taşınızı seçmek isterseniz whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz ya da ürünler stok çeşitliliği durumuna göre gönderilecektir.


Pembe Kuvars Gua Sha ‘nın Kullanım Alanları

Öncelikle yüz bölgenizde ve bacak, basen, karın gibi birçok bölgenizde uygulayabilirsiniz. Vücudunuzdaki herhangi bir bölgenizde kas tedavisi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tercihinize göre uygulama sonrasında aromaterapik yağ yada krem ile destekleyerek çok daha iyi emilmelerine yardımcı olabilirsiniz. Açılan ve uyarılan gözeneklerden emilim çok daha hızlı olacak ve kullanılan yağın faydasına destek olacaktır.


Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşının Faydaları

 • Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
 • Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
 • Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
 • Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
 • Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
 • Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
 • Pembe kuvars taşı doğası gereği soğuktur ve serinlik verir.

Pembe Kuvars Doğal Taşı Özellikleri

Bünyesindeki başlıca mineraller: Oksijen ve Silisyum + eser miktarda Magnezyum, Demir, Sodyum ve Titanyum


Pembe Kuvars Gua Sha Nasıl Kullanılır?

Gua sha ve roller uygulamaları hakkında aldığımız sorular üzerine;

Pembe kuvars, Ametist, Yeşim gibi taşları bilindiği üzere lenf dramajlarını uyarmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için uyguluyoruz. Taşı cildimize uygulayarak, doğal taşın içeriğindeki doğal minerallerinde cildimize şifa olmasını sağlıyoruz.

Maalesef birçok farklı sitede bu masaj aletlerinin cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerle beraber aynı anda kullanılmasından bahsedilmektedir. Eğer konumuz doğal bir taşın cildimize şifa olması ise bu çok yanlış bir uygulama olacaktır. Örneğin; yüzümüze krem sürdükten sonra gua sha masaj taşımızı uygularsak, doğal taşın bünyesindeki minerallerinden yararlanmamış oluruz. Cildimiz ile doğal taş arasında bir film tabakası oluşturacağından, yararlı mineral akışını engelleyecek ve normal plastik ya da ahşap bir masaj aletinden farkı kalmayacaktır.

Önceliğimiz eğer şifa ise masaj taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte lütfen kullanmayın. Masaj taşını kuru halde cildimize önerildiği şekilde cildimize uygulayarak kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım. Sonra ki işlem olarak eğer arzu ederseniz bu uyarılmış ve dinlenmiş cildinize krem uygulaması yapabilirsiniz.

Doğal taş masaj aletlerini buzdolabında saklamakta kesinlikle yanlış bir bilgidir. Masaj taşının fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olacaktır. Hatta, sıcak ve soğuk tepkimesi ile buzdolabına koyulduktan sonra çatladığı ve kullanılamaz duruma geldiğinde bize bildirilmiştir. Bizim tavsiyemiz, uygulamadan önce, arzu ederseniz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil), sadece 5-10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.

Görseldeki gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek uygulama yapabilirsiniz. Sırasıyla alın bölgesi ile başlamalı, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitirmelisiniz. Gua sha masaj taşınızı bu bölgelerde 10-15 kez hafif bastırarak (basınç miktarı size bağlı) yüz masajınızı tamamlayabilirsiniz.

gua sha yüz masajı taşı nasıl kullanılır taş sepeti


Pembe Kuvars Gua Sha Nasıl Temizlenir?

Pembe kuvars gua sha masaj taşlarınızın temizliğini akan su altında yıkadıktan sonra, nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi, sabun, sıvı sabun, kolonya vs. lütfen kullanmayınız.


Pembe Kuvars Gua Sha ‘nın Fiyatı Nedir?

Taş Sepeti olarak, ürünlerimizin maliyetleri, dolar kuruna bağlı olarak değişmekle beraber, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde gerek tedarik süreci gerek ise ilave maliyetler sebebiyle dalgalanma yaşanmaktadır. Satışına başladığımız günden beri 1.Kalite ürünleri, yüksek müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, nominal fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizde hiçbir zaman, mevcut süreç içinde yüksek kar marjı sağlamak adına bir fiyatlandırma yapmadığımızı ve yapamayacağımızı da belirtmek isteriz. Bunu yüksek stok girdisi ve şifa öncelikli duruşumuzla sağlıyoruz. İlave kampanyalarımız ve ar-ge çalışmalarımızla, sizlere kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmak için devamlı çalışıyoruz.


Pembe Kuvars Gua Sha Nereden Alınmalı?

 • %100 gerçek doğal taşlar kullanılarak el emeğiyle üretim
 • Fabrikasyon ya da sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil
 • İşlem görmüş kuvars grubu ya da aventurin değil
 • Sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi
 • Adınıza düzenlenmiş %18 kdv’li fatura
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti
 • 3 fazda, 4 nokta kalite kontrolü
 • Sepet tutarına bakmaksızın, tüm ürünlerde kargo bedava
 • Sıfır hasarlı paketleme yöntemleri
 • Kargo sürecinde özel bilgilendirmeler
 • %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, daha önce alışveriş yapmış gerçek müşterilerimizin yorumlarını, sayfamızın alt ve üst kısmında bulunan Resmi Google Müşteri Yorumlarından incelemenizi tavsiye ederiz.


Doğal Taş Masaj Aletim Ne Zaman Gelir?

 • %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.
 • Dolar kur değişikliklerini size minimum yansıtarak, kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 2 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde azami özeni gösteriyor, bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı
Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı 189,82
     
Toplam Tutar:412,42
Doğal Taşlar

Taş Rengi

,

Ağırlık

Ortalama 35-40 gr.

Boyu

Ortalama 8,5 cm.

Genişlik

5 – 6 cm.

Kalite

1.Kalite

Marka

Taş Sepeti

Ürüne ait yorum 16

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

16 Yorumlar Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı

 1. Eda Aktürk

  Gua shaların bence en iyi modeli kuvarsdan yapılan.Resmen düzenli kullanımda gıdımın yüzde seksenini götürdü. Doğal taş olduğu elinize ilk aldığınızda anlaşılıyor. Memnunum :)

 2. Tuğçe Değer

  Kuvars Gua Sha taşı satın aldım. Paketim özenle ve incelikle hazırlanmıştı. İçinde iki tane de hediye ve çok güzel notlar vardı. Gua sha taşım da çok güzel ve gerçek taş olduğu elinize alınca hemen anlaşılıyor. Gerçekten işini sevgiyle ve iyi yapan bir firma. Çook teşekkür ederim. Bunda sonra doğal taş alışverişlerimi yapacağım tek adres.

 3. Ozgem Ugur (doğrulanmış kullanıcı)

  Orjinal oldugu gayet belirgin, kaliteli ve hizli teslimat, hediyeler ve paketleme icin ayrica tesekkurler. Cildim parladi, cep taşı yaptim bir tek gece saksinin icinde oda temizlenmesi icin.

 4. Feyzanur Kurtaran

  Pembe Kuvars Gua Sha taşından sipariş vermiştim ve kısa sürede çok özenli bir paketleme ile elime ulaştı. İçerisindeki hediye ve bilgilendirme notları için de ayrıca teşekkür ediyorum. Çok düzenli bir rutinim olmamasına rağmen yüz ve boyun bölgemde gözle görülür bir değişiklik oldu. Herkese tavsiye ederim :)

 5. Lara Kalafatoğlu

  Satıcının iletişimi, yaklaşımı ve hassasiyeti inanılmaz. Gua shalar ertesi gün elime ulaştı. Ürün daha önceki farklı satıcılarla tecrübelerim gibi çizik veya kırık gelir mi çekincem nedeniyle Selin Hanım uzun uzun videosunu attı yollayacağı ürünlerin. Orjinal ürün garantisi, teşekkür notu, kullanım önerileri, kolye ucu hediyesi ve ürünler tertemiz sapasağlam şekilde elime ulaştı. Mükemmel paketlenmiş. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. Başka satıcılarla zaman ve para kaybetmeyip keşke daha önce bulabilseymişim burayı. Bence doğru yerdesiniz 🌸

 6. Neslihan Yorulmaz

  O kadar güzel ve temiz paketlenmiş ki..öncelikle çok teşekkür ediyorum..orjinal garanti belgesi ve küçük hediyemle bugün elime geçti..ayrica çok hızlı gönderim..çok naziksiniz,çok teşekkürler..inşallah düzenli kullanımda da faydasını görebileceğime inanıyorum..Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz..

 7. Şeymagül Çuhadar (doğrulanmış kullanıcı)

  Dün sipariş oluşturdum bugün elime ulaştı siparişim. Gerçekten ürünün kalitesinden, siparişi oluşturmamdan teslim alıncaya kadar gönderilen bilgilendirme mesajlarından, ürünü paketlemelerinde ki özenden ve yanında gönderdikleri hediyeden çok memnun kaldım.

 8. smurffs (doğrulanmış kullanıcı)

  Öyle özenli ve güzel paketlenmişti ki bir an açmaya kıyamadım paketi. Daha önce de satın alım yapmıştım, o zaman da çok memnun kalmıştım. Sadece kendim için değil, güvenle çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

 9. CANDAN KAZAN (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün biraz önce elime ulaştı paketi elime aldığım anda büyük bir keyif verdi kıtı kokusu içinden çıkan hediyeleri notları hepsi harika taşa gelince pürüzsüz şekil verilmiş gerçek bir pembe kuvars ağır ve buz gibi çok keyif aldım çok teşekkür ederim. Uzun süredir böyle kargo açmamıştım. Taşın gerçek olmasına özen gösterip araştırıp sizden aldım ve çok memnun kaldım.

 10. Rümeysa kan (doğrulanmış kullanıcı)

  Hiç hasar görmeden gelmiş ve hediyeniz için de çok teşekkürler❤️

 11. nurtuna.4893 (doğrulanmış kullanıcı)

  Siparişim bir gün sonra elimdeydi ve yine özenli paketleme ve orijinalliğinden emin olarak aldığım için içim rahat. Sevimli hediyeniz için ayrıca teşekkürler.

 12. aynuraliyeva323 (doğrulanmış kullanıcı)

  Satıcı çok özenli hediyye ile geldi ürün çok güzel

 13. Nilüfer İvgen (doğrulanmış kullanıcı)

  Harika bir şekilde paketlenmiş ve hızlıca 1 günde kargom bana ulaştı.
  Paketi açarken gerçekten heyecanlandım. Pembe kuvars taşımı elime aldığım da bendeki his muhteşemdi.
  Çok teşekkür ederim. 🙏❤
  Ayrıca zarif hediyeniz için de çok teşekkürler. 🤗🙏

 14. Randi (doğrulanmış kullanıcı)

  En ufak detayına kadar düşünülmüş,her şeyiyle özenli ve kaliteli bulduğum,çok da memnun kaldığım bir alışveriş deneyimi oldu. İlgilisine öncelikli tavsiyem kesinlikle siz olacaksınız bundan sonra.

 15. yeliz şensoy

  Kargom sorunsuz bir şekilde geldi, çok güzel paketlenmişti. Hediyeniz için çok teşekkürler.
  Orjinal olduğu hemen belli oluyor. En kısa sürede deneyeceğim.

 16. Asuman Karabacak (doğrulanmış kullanıcı)

  Titizlikle paketlenen ürün olsun, bilgilendirme süreci olsun çok memnun kaldım. Hediyeniz içinde teşekkürler…

SKU: GSHA10 Kategori: , Etiket:
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩