Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti

(9 müşteri yorumu)
Marka

Orijinal fiyat: 300,00₺.Şu andaki fiyat: 267,12₺.

Last Sold  Son 10 saatte 1 ürün satın alındı

Pembe Kuvars Jade Roller

Rose Roller

Çift Taraflı

Stokta sadece 161 ürün kaldı.
Bu ürünü satın alırsanız, 1,34 değerinde 268 TaşPuan kazanacaksınız!
+ -
 •   Satın Alma Rehberi
  kolye ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız kolye ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  bilek ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız bilek ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  kolye bileklik metal aksesuarlar
  Görseli tıklayarak, bileklik ve kolyelerde seçebileceğiz aksesuarları inceleyebilirsiniz. Sipariş tamamlama sayfasında, sipariş notu kısmında numarasıyla belirtebilirsiniz. Çakra ve burç bilekliklerinde demir aparat seçimi bulunmamaktadır.​
  Tahmini Teslimat Süresi: Tem 20 – Tem 21
  ... kişi şuan bu ürünü görüntülüyor

  Paylaş
garantili güvenli alışveriş

Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti

Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti, gerçek pembe kuvars doğal taşı ile tasarlanmış ve özel olarak üretilmiştir. Dünyada Rose Roller ile anılan bu masaj aleti, kadınların güzellik üzerine sahip olmak istedikleri ve çok kısa sürede popüler olmuş bir üründür. Öncelikle yüz bölgesini hedef alan pembe kuvars taşı masaj aleti, vücudun birçok bölgesine uygulanabilmektedir. Doğal yağlar ile uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her kadının gözdesi olmuş çok özel bir üründür.Pembe Kuvars Jade Roller Bilinen Faydaları:

 • Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
 • Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
 • Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
 • Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
 • Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
 • Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
 • Pembe kuvars taşı aşk taşıdır ve size mutluluk verir.

Pempe Kuvars Doğal Taşı Özellikleri:

Bünyesindeki başlıca mineraller: Silisyum ve Oksijen + eser miktarda Sodyum, Magnezyum, Demir ve Titanyum


Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Teknik Bilgileri

Piyasada bulunan diğer pembe kuvars taşı masaj aletlerinin aksine, cildimize teması olduğundan dolayı gerçek pembe kuvars taşlarından seçilmiştir. Pembe kuvars taşı doğası gereği soğuk bir taştır. Gerçekliğini elinize aldığınızda anlamanız mümkündür.

Diğerlerine kıyasla daha ağırdır ve etkisi görülür. Tek taraflı değil, çift taraflı olduğundan, arzu ettiğiniz tarafını kullanarak amacınıza uygun masajı yapmanız mümkündür. Pembe kuvars taşlarının monte edildiği ve üzerinde döndüğü metal kısımlar özel bir alaşımla kaplıdır ve oksitlenme yapmaz. Ağırlığı ve ebadı teknik detaylar kısmında verilmiştir.


Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Kullanım Alanları

Pembe kuvars taşı masaj aletini; yüz bölgenizde, karın bölgenizde, akupunktur bölgelerinde, basen ve bacaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir, kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.


Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Nasıl Temizlenmelidir ?

Pembe kuvars masaj aleti orijinal rose rollerın temizliğini nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi kullanmayınız.


Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Nasıl Kullanılır ?

Roller ve Masaj taşı uygulamaları hakkında çok soru aldığımız için ufak bir bilgilendirme yapmak istedik.

Pembe kuvars, Yeşim, Ametist gibi taşları hepimizin bildiği gibi kan dolaşımını hızlandırmak ve lenf dramajlarını uyarmak için kullanıyoruz. Taşı cildimizde hareket ettirirken aynı zamanda taşın bünyesinde bulunan doğal mineralden de yararlanmış oluyoruz.

Birçok farklı sitede bu mineralli taşların cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerinle kullanılması tavsiye edilmiş. Bu çok yanlış bir uygulama. Yüzümüze krem sürüp rollerimizi birlikte kullanırsak taşın yararlı doğal mineralinden yararlanmamış oluruz.

Lütfen taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte kullanmayın, önce taşı kuru halde cildimize uygulayalım, kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım daha sonra bu dinlenmiş cildimize krem uygulaması yapalım.


Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Doğal taşları buzdolabında saklamakta doğru bir yöntem değildir, taşın fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olur. Bizim tavsiyemiz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil)  en fazla 10 dakika durmasıdır.

Aşağıda görselde belirtildiği gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek: Alın bölgesi ile başlıyor, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitiriyoruz. Masaj aletinin rulosunu, bu bölgelerde 10-15 kez yuvarlayarak yüz masajınızı yapabilirsiniz.

Yeşim roller yüz masajı nasıl yapılır taş sepeti

Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Fiyatı Nedir ?

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu Pembe Kuvars Masaj Aleti Orjinal Rose Roller ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi bire bir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.


Yeşim Taşı Jade Roller Nereden Alınmalı?

 • %100 gerçek doğal taşlar kullanılarak el emeğiyle üretim
 • Fabrikasyon ya da sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil
 • İşlem görmüş kuvars grubu ya da aventurin değil
 • Sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi
 • Adınıza düzenlenmiş %18 kdv’li fatura
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti
 • 3 fazda, 4 nokta kalite kontrolü
 • Sepet tutarına bakmaksızın, tüm ürünlerde kargo bedava
 • Sıfır hasarlı paketleme yöntemleri
 • Kargo sürecinde özel bilgilendirmeler
 • %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, daha önce alışveriş yapmış gerçek müşterilerimizin yorumlarını, sayfamızın alt ve üst kısmında bulunan Resmi Google Müşteri Yorumlarından incelemenizi tavsiye ederiz.


Doğal Taş Masaj Aletim Ne Zaman Gelir?

 • %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.
 • Dolar kur değişikliklerini size minimum yansıtarak, kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 2 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde azami özeni gösteriyor, bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti
Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti Orijinal fiyat: 300,00₺.Şu andaki fiyat: 267,12₺.
Pembe Kuvars Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı
Orijinal fiyat: 277,60₺.Şu andaki fiyat: 267,78₺.
Pembe Kuvars Gua Sha Kaz Ayağı Şekli Orijinal Yüz Masaj Taşı
Orijinal fiyat: 237,60₺.Şu andaki fiyat: 203,78₺.
Pembe Kuvars Kare Gua Sha Masaj Taşı
Orijinal fiyat: 299,64₺.Şu andaki fiyat: 266,64₺.
           
Toplam Tutar:1.005,32
Doğal Taşlar

Taş Rengi

Ağırlık

Ortalama 65 gr.

Boyu

14,5 cm.

Kalite

1.Kalite

Marka

Taş Sepeti

Ürüne ait yorum 9

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

9 Yorumlar Pembe Kuvars Jade Roller Çift Taraflı Orijinal Yüz Masaj Aleti

 1. Zehra Yılmaz (doğrulanmış kullanıcı)

  Sevdikleri belli; taşlarla ilgilenmeyi. Üründen evvel bunu söylemek geldi içimden. Bir şekilde, ararken, zamanıymış demek ki karşıma çıktı bu site. Ayrıntılı olarak inceledim, okudum, okurken hissettim. Sevdikleri belli… Tebessümle, huzurla, iyi dilekler besleyerek verdiğim sipariş zamanında ve ayrıntılı pek çok incelikle birlikte bana ulaştı. Ürün kaliteli ve paketleme çok güzel; sipariş haricinde pakete yerleştirilen yazılar, kitap ayraçları, aventurin kolye ucu ve iyi dilek notu, taş biçimli draje çikolata, taşın doğal olduğunun garanti belgesi, faturası, indirim kuponu vb. ile pek çok parmak hareketi, düşünce ve uğraş kutuya dâhil olmuş. Taşları severim bildim bileli ama ayrıntısına vakıf olmadan kurulan bu bağ taş sepeti ile farklı bir bakışa yol verdi. Bilmezdim pek, taşın gerçekliğinin peşine düşmek gerekiyormuş. Öyle ki aradıkça yeni güzellikler bulunuyormuş. Taş sepetine teşekkür ederim; özel ve hissiyatı olan bir yaklaşımla çalıştıkları için…

 2. Tülin Başaran (doğrulanmış kullanıcı)

  Doğal taş anlamında güvenebileceğim bir yer bulabilmek için uzun süredir araştırma yaptım ve en içime sinen bana güven veren Taş Sepeti oldu. Ürünlerini güvenle severek kullanıyorum. Eşim ve kızım dahil hepimizin alışveriş yaptığı ve yapmaya devam edeceği bir adres oldu. Herşey için teşekkürler 🙏🤗

 3. Deniz Varol (doğrulanmış kullanıcı)

  Face roller almak için bir süredir güvenilir bir satıcı arıyordum, şans eseri burası karşıma çıktı. Ürün 2 gün içinde elime ulaştı. Paketlemesine ayrı, kalitesine ayrı hayran kaldım. Hediyeniz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar 💜

 4. yaseminkara72.yk (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk kez alışveriş yaptığım bir site ve çok çok memnun kaldım. Ürünüm orijinallik garanti belgesi ve çok güzel bir hediyesi ile geldi. Ayrıca Ürünün herhangi bir kırık catlaga karşı kontrolden geçirip öyle gönderdiklerini de yazmışlar. Paketleme mükemmel. Herkese tavsiye ederim

 5. lutfikaya38

  Daha önce kullanmıştım fakat orijinale benzemiyordu. Ama tassepeti güvenilir bir siye. Burdan tekrar alacağım

 6. özlem özuğur (doğrulanmış kullanıcı)

  her siparişimde ürünler özenle paketlenmişti. Hızlı ve sağlam bir şekilde ürünleri teslim ediyorlar.

 7. hatice (doğrulanmış kullanıcı)

  Daha önce uygun fiyata başka siteden aldığım ürünün sahte olduğunu taşın hafifliğinden ve görünümünden anladım. Daha sonra internetten araştırdım ve taş sepetini buldum. Araştırmam neticesinde güvenerek sipariş verdim .Ürünümü bugün teslim aldım. Beklentimi karşıladı taş ağır, soğuk; görünümü ise çok hoş… Teşekkür ediyorum aynı zamanda hediyeniz için de sevgiler

 8. Adem Bal (doğrulanmış kullanıcı)

  Kizim icin aldigim ürün beklentimden daha iyi. Paketleme çok güzel olmuş. Kargo cok cabuk geldi. Artı hediye ve garanti belgesi göndermeniz etkileyici…tşk ederim

 9. baharhotmailcomy (doğrulanmış kullanıcı)

  Uzun zaman önce almıştım ,memnun kaldım. Doğal taş olarak güvendiğim tek yer.

SKU: ROLL03 Kategori: Etiket:
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩