Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha Masaj Taşı Premium Set

(11 müşteri yorumu)
Marka

Orijinal fiyat: 494,00₺.Şu andaki fiyat: 462,32₺.

Last Sold  Son 12 saatte 1 ürün satın alındı

Pembe Kuvars Jade Roller

Pembe Kuvars Gua Sha

2’li Pembe Kuvars Premium Set

  Hurry up! Sale end in:
Bu ürünü satın alırsanız, 2,32 değerinde 463 TaşPuan kazanacaksınız!
Bu ürünü satın alırsanız, 2,32 değerinde 463 TaşPuan kazanacaksınız!
+ -
 •   Satın Alma Rehberi
  kolye ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız kolye ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  bilek ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız bilek ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  kolye bileklik metal aksesuarlar
  Görseli tıklayarak, bileklik ve kolyelerde seçebileceğiz aksesuarları inceleyebilirsiniz. Sipariş tamamlama sayfasında, sipariş notu kısmında numarasıyla belirtebilirsiniz. Çakra ve burç bilekliklerinde demir aparat seçimi bulunmamaktadır.​
  Tahmini Teslimat Süresi: Tem 17 – Tem 18
  ... kişi şuan bu ürünü görüntülüyor

  Paylaş
garantili güvenli alışveriş

Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha Masaj Taşı Premium Set

Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha Masaj Taşı Premium Set, gerçek pembe kuvars doğal taşı ile tasarlanmış ve özel olarak üretilmiştir. Dünyada Rose Roller ve Gua Sha ile anılan bu masaj aletleri, kadınların güzellik üzerine sahip olmak istedikleri ve çok kısa sürede popüler olmuş bir üründür. Öncelikle yüz bölgesini hedef alan pembe kuvars taşı masaj aleti, vücudun birçok bölgesine uygulanabilmektedir. Doğal yağlar ile uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her bayanın gözdesi olmuş çok özel bir ürünlerdir.Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha ‘nın Teknik Bilgileri

Piyasada bulunan diğer pembe kuvars taşı masaj aletlerinin aksine, cildimize teması olduğundan dolayı gerçek pembe kuvars taşlarından seçilmiştir. Pembe kuvars taşı doğası gereği soğuk bir taştır. Gerçekliğini elinize aldığınızda anlamanız mümkündür. Diğerlerine kıyasla daha ağırdır ve etkisi görülür. Tek taraflı değil, çift taraflı olduğundan, arzu ettiğiniz tarafını kullanarak amacınıza uygun masajı yapmanız mümkündür. Pembe kuvars rollerda taşların monte edildiği ve üzerinde döndüğü metal kısımlar özel bir alaşımla kaplıdır ve oksitlenme yapmaz. Doğal taşlardan imal edildiği için renklerinde, tonlarında ve şekillerinde farklılık olabilmektedir. Bu ürünün fabrikasyon değil aksine doğal ve el yapımı olduğunun göstergesidir.

Gua Sha masaj taşlarının boyları 8 ile 9 cm arasında, genişlikleri 5 ile 6 cm arasında değişmektedir. Stok durumuna göre gönderilecektir. Seçim yapmak isterseniz whatsapp hattımız yada canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ağırlığı ve ebadı aşağıda teknik detaylar kısmında verilmiştir.


Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha ‘nın Kullanım Alanları

Pembe Kuvars masaj aletini; yüz bölgenizde, karın bölgenizde, akupunktur bölgelerinde, basen ve bacaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir, kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Gua sha yüz masaj taşını; yüz bölgenizde tercih ettiğiniz bir aromaterapik yağın yada kremin çok daha iyi emilmelerine yardımcı olması için kullanabilirsiniz. Kullanılan yağın öngörülen faydasını arttıracaktır.


Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha ‘nın Faydaları

 • Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
 • Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
 • Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
 • Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
 • Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
 • Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
 • Pembe Kuvars taşının negatif yükü sayesinde ciltteki pozitif yükleri açığa çıkarır.

Pembe Kuvars Doğal Taşı Özellikleri

 • Bünyesindeki başlıca mineraller: Silisyum ve Oksijen + eser miktarda Sodyum, Magnezyum, Demir ve Titanyum

Masaj Seti Nasıl Kullanılır ?

Roller ve Masaj taşı uygulamaları hakkında çok soru aldığımız için ufak bir bilgilendirme yapmak istedik.

Pembe kuvars, Yeşim, Ametist gibi taşları hepimizin bildiği gibi kan dolaşımını hızlandırmak ve lenf dramajlarını uyarmak için kullanıyoruz. Taşı cildimizde hareket ettirirken aynı zamanda taşın bünyesinde bulunan doğal mineralden de yararlanmış oluyoruz.

Birçok farklı sitede bu mineralli taşların cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerinle kullanılması tavsiye edilmiş. Bu çok yanlış bir uygulama. Yüzümüze krem sürüp rollerimizi birlikte kullanırsak taşın yararlı doğal mineralinden yararlanmamış oluruz.

Lütfen taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte kullanmayın, önce taşı kuru halde cildimize uygulayalım, kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım daha sonra bu dinlenmiş cildimize krem uygulaması yapalım.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Doğal taşları buzdolabında saklamakta doğru bir yöntem değildir, taşın fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olur. Bizim tavsiyemiz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil)  en fazla 10 dakika durmasıdır.

Aşağıda görselde belirtildiği gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek: Alın bölgesi ile başlıyor, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitiriyoruz. Masaj aletinin rulosunu, bu bölgelerde 10-15 kez yuvarlayarak yüz masajınızı yapabilirsiniz.

Yeşim roller yüz masajı nasıl yapılır taş sepeti

Diğer bölgelerimizde ve akupunktur noktalarında ise, tırtıklı olan tarafını kullanabilirsiniz. Yuvarlama tekrarı size kalmıştır..

Pembe Kuvars Gua Sha masaj taşınızı aşağıda görselde belirtildiği gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek, masaj taşının geniş, girintili yada dar kısmını, yüzümüze uygun bölgelerde 3-5 kez gezdirerek yüz masajınızı yapabilirsiniz.

gua sha yüz masajı taşı nasıl kullanılır taş sepeti


Masaj Seti Nasıl Temizlenir?

Pembe kuvars taşı masaj aletini ve gua sha masaj taşlarınızın temizliğini nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi kullanmayınız.


Masaj Seti ‘nin Fiyatı Nedir?

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu Pembe Kuvars Masaj Aleti ve Gua Sha Orjinal Yüz Masaj Setini ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi bire bir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.


Masaj Seti Nereden Alınmalı?

 • %100 gerçek doğal taşlar kullanılarak el emeğiyle üretim
 • Fabrikasyon ya da sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil
 • İşlem görmüş kuvars grubu ya da aventurin değil
 • Sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi
 • Adınıza düzenlenmiş %18 kdv’li fatura
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti
 • 3 fazda, 4 nokta kalite kontrolü
 • Sepet tutarına bakmaksızın, tüm ürünlerde kargo bedava
 • Sıfır hasarlı paketleme yöntemleri
 • Kargo sürecinde özel bilgilendirmeler
 • %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, daha önce alışveriş yapmış gerçek müşterilerimizin yorumlarını, sayfamızın alt ve üst kısmında bulunan Resmi Google Müşteri Yorumlarından incelemenizi tavsiye ederiz.


Doğal Taş Masaj Aletim Ne Zaman Gelir?

 • %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.
 • Dolar kur değişikliklerini size minimum yansıtarak, kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 2 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde azami özeni gösteriyor, bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Gua Sha Şekli

Kalp, Kaz Ayağı

Marka

Taş Sepeti

Ürüne ait yorum 11

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

11 Yorumlar Pembe Kuvars Jade Roller ve Gua Sha Masaj Taşı Premium Set

 1. Cansu Doğru (doğrulanmış kullanıcı)

  Alacağım roller ve gua sha masaj taşını uzun süre araştırıp orijinal olmasına dikkat ettim, en sonunda da sizin sitenize denk geldim. Dün verdiğim kargonun bugün elime ulaşması harika bi detay. Ürünün garanti belgeli olması apayrı bir detay. Bundan sonraki alışverişimde adresim belli. Gönderdiğiniz zarif hediye için de ayrıca teşekkürler. İşinizin hakkını veriyorsunuz :))

 2. Merve Çalışkan

  Ürün harika ilk elime alınca taşın soğukluğu enerjisi gerçekten çok iyi geldi bana. Sevgiyle hazırlamışlar o kadar güzel ki ve ilgililer. Aventurin taşı yollamışlar o taştan istiyordum çook teşekkür ederim. Taşın orjinal sertifikası herseyi muhteşem sevgiyle kullanıcam güzel enerjilerle..😇🌸

 3. Lilith (doğrulanmış kullanıcı)

  jade roller ve gua sha için uzun araştırmalarım sonucu sizi buldum, yolladığınız hediye için ve ilginiz için teşekkür ederim :) kargoyla ilgili küçük bir yanlış anlaşılma yaşandığındaki ilginiz ve pozitif enerjiniz harikaydı. tekrar görüşmek üzere :a

 4. ulku (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba
  Aldığım bu ürün çok güzel. Çok güzel bir paketleme ile gönderilmiş. Ve hediyeniz için de çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

 5. filizbayar18 (doğrulanmış kullanıcı)

  İkisi de çok kaliteli pürüzsüz ve kılıfları da çok güzel özenli çalışmanız için teşekkür ederim Taş sepeti ekibi

 6. İpek Pınar Dışbudak (doğrulanmış kullanıcı)

  Kargo bir türlü getirmek bilemedi, az kalsın iade oluyordu çok üzülürdüm. Mis gibi paketleme, sıcak iletişim dili, ve nazik tanışma hediyeniz için çok teşekkür ediyorum. Pembe kuvars zaten harika. Kalite için teşekkür ederiz.

 7. EREN ARIKAN (doğrulanmış kullanıcı)

  ÇEK BEĞENDİM,ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ALIRKEN BİRAZ ARAŞTIRDIM, İYKİDE SİZDEN ALMIŞIM.MİNİK HEDİYENİZ İÇİN DE ÇOK TEŞEKKÜRLER:)

 8. berilkorkmz

  Ürün, paketlemesi, özeni, yanında gönderilen hediye çok çok güzeller ama asıl güzel olan sevgili Selin Hanım’ın tavrı. Ürünü aldığımda kargo firması ile ciddi sıkıntılar yaşadık ancak konuyu Selin Hanım’a taşıdığım anda diğer kargoyu beklememem için ürünün yenisini gönderdi ve beni kargo şirketiyle hiç muhatap etmedi. Kendisine bir de buradan teşekkür etmek istiyorum.
  Ürünün güzelliğini söyledim ama ondan da tekrar bahsetmek istiyorum. Gerçekten enerjisi o kadar güzel ki. Şahanesiniz, çok teşekkür ediyorum.

 9. AYLİN EROĞLU (doğrulanmış kullanıcı)

  Bunca zaman sizin sayfanızı keşfedememiş olmama çok üzüldüm. Ömrümde bu kadar özenli bir kargo almamıştım herşey çok özenli ve güzel. Taşım vakumlu poşetindeydi ve ürünün orjinallği konusunda çok tedirgindim ta ki ürün elime ulaşana kadar çok teşekkür ederim ilk siparişimdi ama son olmayacak..

 10. guguz (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün o kadar kaliteli ve o kadar özenli hazırlanmış ki belli işini de severek yapıyor. Böyle kişiler hep var olsunlar. Taş metal aksam hepsi kaliteli ve kargo paketleme ve küçük saklama torbaları harika bir detay. Çok teşekkür ederiz. Kendime aldım sonra hemen ablama da aldım. Almayı düşünen hiç tereddüt etmesin.

 11. serapcelikozcan (doğrulanmış kullanıcı)

  Uzun araştırmalar sonucu taş sepetinde tanıştım. Aldığım ürünün garantili ve güvenilir olması benim için çok önemliydi. Bu konuda taş sepetine sonsuz teşekkürler. Ürünlerim kusursuz bir şekilde elime ulaştı. Teşekkürler taş sepeti özellikle Selin hanıma sonsuz teşekkürler

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩