Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı Orijinal

Marka

Orijinal fiyat: 228,80₺.Şu andaki fiyat: 215,90₺.

Selenit Gua Sha

Yüz Masaj Taşı

Kalp Şeklinde

Menşei: Fas

Stokta yok

 •   Satın Alma Rehberi
  kolye ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız kolye ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  bilek ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız bilek ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  kolye bileklik metal aksesuarlar
  Görseli tıklayarak, bileklik ve kolyelerde seçebileceğiz aksesuarları inceleyebilirsiniz. Sipariş tamamlama sayfasında, sipariş notu kısmında numarasıyla belirtebilirsiniz. Çakra ve burç bilekliklerinde demir aparat seçimi bulunmamaktadır.​
  Tahmini Teslimat Süresi: May 22 – May 23
  ... kişi şuan bu ürünü görüntülüyor

  Paylaş
garantili güvenli alışveriş

Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı

Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı, özel olarak seçilmiş Selenit doğal taşlarından el işçiliğiyle üretilmiştir. Dünya’da Gua Sha olarak bilinen bu masaj taşları kelime olarak Gua (sıyrık) ve Sha (kum) anlamına gelmektedir. Sert kasları gevşetmek ve doku drenajını teşvik etmek için Selenit taşı yukarı ve aşağı hareketlerle cildin üzerine uygulanan bir alternatif tedavi türüdür. Kadınların cilt güzelliklerine katkı sağladığı için çok kısa sürede Çin’den çıkıp Dünya’da popüler olmuştur.

Doğu Asya ve Çin tıbbında geleneksel tedavi olarak kullanmaktadır. Gua Sha masaj taşı, kaslara baskı uygulayarak ağrıları gideren ve sıkı kasları tedavi eden bir masaj aleti olarak bilinir. Faydası görüldükçe, kızarıklık ile sonuçlanabilir ama Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşını kullanan kişiler hayatlarındaki en iyi masaj deneyimi olarak anlatırlar.

Öncelikle yüz bölgesinde tercih edilen Selenit masaj taşı, doğal yağlar ve benzeri ürünler kullanılmadan, kuru olarak uygulanır. Her kadının çekmecesinde bulunması gereken bir ürün olarak yerini almıştır.Selenit Gua Sha’nın Teknik Bilgileri

Piyasada birçok fiyat ve alternatifte gua sha bulunmaktadır. Lazerle ya da kimyasallarla renklendirilmiş ürünlerden uzak durulması uzun vadede sağlığımızı etkilememesi için çok önemli bir konudur. Cildimizle direk teması olduğundan gerçek selenit taşlarından el işçiliği ile üretilmiştir. Selenit doğasından kaynaklı soğuk ve kırılgan bir taştır. Gerçek bir Selenit olduğunu elinize aldığınızda anlayabilirsiniz. Diğerlerine kıyasla daha ağırdır, kırılgandır ve kısa sürede etkisi görülecektir.

Gerçek doğal taşlardan üretildiğinden renklerinde, tonlarında farklılık olabilmektedir. Fabrikasyon ürün olmadığının, el yapımı olduğunun önemli bir işaretidir. Genişlikleri 5 ile 6 cm, boyları ortalama 8 ile 9 cm’dir. Ağırlığı da ortalama 40 gr. olan gua sha kalp şeklinde masaj taşınızı seçmek isterseniz whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz. Ürünler stok çeşitliliği durumuna göre gönderilecektir.


Selenit Gua Sha’nın Kullanım Alanları

Öncelikle yüz bölgenizde ve bacak, basen, karın gibi birçok bölgenizde uygulayabilirsiniz. Vücudunuzdaki herhangi bir bölgenizde kas tedavisi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Selenit gua sha masaj taşı kuru uygulanmalıdır.


Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşının Faydaları

 • Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
 • Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
 • Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
 • Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
 • Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
 • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
 • Selenit taşı doğası gereği soğuktur ve serinlik verir.

Selenit Doğal Taşı Özellikleri

 • Bünyesindeki başlıca mineraller: Kalsiyum, Sülfür, Oksijen ve Hidrojen + eser miktarda Selenyum

Selenit Gua Sha Nasıl Kullanılır?

Gua sha ve roller uygulamaları hakkında aldığımız sorular üzerine;

Selenit, Ametist, Yeşim gibi taşları bilindiği üzere lenf dramajlarını uyarmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için uyguluyoruz. Taşı cildimize uygulayarak, doğal taşın içeriğindeki doğal minerallerinde cildimize şifa olmasını sağlıyoruz.

Maalesef birçok farklı sitede bu masaj aletlerinin cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerle beraber aynı anda kullanılmasından bahsedilmektedir. Eğer konumuz doğal bir taşın cildimize şifa olması ise bu çok yanlış bir uygulama olacaktır. Örneğin; yüzümüze krem sürdükten sonra gua sha masaj taşımızı uygularsak, doğal taşın bünyesindeki minerallerinden yararlanmamış oluruz. Cildimiz ile doğal taş arasında bir film tabakası oluşturacağından, yararlı mineral akışını engelleyecek ve normal plastik ya da ahşap bir masaj aletinden farkı kalmayacaktır.

Önceliğimiz eğer şifa ise selenit gua sha masaj taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte lütfen kullanmayın. Masaj taşını kuru halde cildimize önerildiği şekilde cildimize uygulayarak kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım. Selenit gua sha masaj taşı, doğası gereği kırılgan ve emici olduğundan kesinlikle yağ ve  krem gibi kozmetik ürünlerle kullanılmamalıdır. Özelliğini yitirir, yumuşamaya başlar ve kullanılamaz hale gelir.

Doğal taş masaj aletlerini buzdolabında saklamakta kesinlikle yanlış bir bilgidir. Masaj taşının fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olacaktır. Hatta, sıcak ve soğuk tepkimesi ile buzdolabına koyulduktan sonra çatladığı ve kullanılamaz duruma geldiğinde bize bildirilmiştir. Bizim tavsiyemiz, uygulamadan önce, arzu ederseniz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil), sadece 5-10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.

Görseldeki gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek uygulama yapabilirsiniz. Sırasıyla alın bölgesi ile başlamalı, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitirmelisiniz. Gua sha masaj taşınızı bu bölgelerde 10-15 kez hafif bastırarak (basınç miktarı size bağlı) yüz masajınızı tamamlayabilirsiniz.

gua sha yüz masajı taşı nasıl kullanılır taş sepeti


Selenit Gua Sha Nasıl Temizlenir?

Selenit gua sha masaj taşlarınızın temizliğini akan su altında yıkadıktan sonra, nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi, sabun, sıvı sabun, kolonya vs. lütfen kullanmayınız.


Selenit Gua Sha ‘nın Fiyatı Nedir?

Taş Sepeti olarak, ürünlerimizin maliyetleri, dolar kuruna bağlı olarak değişmekle beraber, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde gerek tedarik süreci gerek ise ilave maliyetler sebebiyle dalgalanma yaşanmaktadır. Satışına başladığımız günden beri 1.Kalite ürünleri, yüksek müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, nominal fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizde hiçbir zaman, mevcut süreç içinde yüksek kar marjı sağlamak adına bir fiyatlandırma yapmadığımızı ve yapamayacağımızı da belirtmek isteriz. Bunu yüksek stok girdisi ve şifa öncelikli duruşumuzla sağlıyoruz. İlave kampanyalarımız ve ar-ge çalışmalarımızla, sizlere kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmak için devamlı çalışıyoruz.


Selenit Gua Sha Nereden Alınmalı?

 • %100 gerçek doğal taşlar kullanılarak el emeğiyle üretim
 • Fabrikasyon ya da sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil
 • İşlem görmüş kuvars grubu ya da aventurin değil
 • Sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi
 • Adınıza düzenlenmiş %18 kdv’li fatura
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti
 • 3 fazda, 4 nokta kalite kontrolü
 • Sepet tutarına bakmaksızın, tüm ürünlerde kargo bedava
 • Sıfır hasarlı paketleme yöntemleri
 • Kargo sürecinde özel bilgilendirmeler
 • %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, daha önce alışveriş yapmış gerçek müşterilerimizin yorumlarını, sayfamızın alt ve üst kısmında bulunan Resmi Google Müşteri Yorumlarından incelemenizi tavsiye ederiz.


Doğal Taş Masaj Aletim Ne Zaman Gelir?

 • %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.
 • Dolar kur değişikliklerini size minimum yansıtarak, kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 2 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde azami özeni gösteriyor, bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Doğal Taşlar

Taş Rengi

,

Ağırlık

Ortalama 60 gr.

Boyu

Ortalama 8 cm.

Genişlik

Ortalama 5 cm.

Kalite

1.Kalite

Marka

Taş Sepeti

Menşei

Fas

Ürüne ait yorum 0

0.00 Ortalama
0%
0%
0%
0%
0%
İlk yorum yapan siz olun “Selenit Gua Sha Kalp Şekli Masaj Taşı Orijinal”

Yorumlar

Henüz yorum yok.

SKU: GSHA15 Kategori: , Etiket:
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩