Jade Roller Masaj Aletleri

  • Sırala
Close
Fiyat
Fiyat: Reset
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Jade Roller Fiyatları ve Modelleri

Jade Roller Masaj Aletleri, gerçek yeşim doğal taşı ile tasarlanmış ve özel olarak üretilmiştir. Dünyada Jade Roller ile anılan bu masaj aleti, kadınların güzellik üzerine sahip olmak istedikleri ve çok kısa sürede popüler olmuş bir üründür. Öncelikle yüz bölgesini hedef alan yeşim taşı masaj aleti, vücudun birçok bölgesine uygulanabilmektedir. Doğal yağlar ile uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her kadının gözdesi olmuş çok özel bir üründür. www.tassepeti.com internet sitemizde çeşitli jade roller modellerine, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Jade Roller Faydaları Nelerdir?

Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur. Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur. Bölgedeki kan akışını hızlandırır. Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur. Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır. Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir. Yeşim taşı ruha ve bedene huzur verir.

Jade Roller Ne İşe Yarar?

Pembe kuvars, Yeşim, Ametist gibi taşları hepimizin bildiği gibi kan dolaşımını hızlandırmak ve lenf dramajlarını uyarmak için kullanıyoruz. Taşı cildimizde hareket ettirirken aynı zamanda taşın bünyesinde bulunan doğal mineralden de yararlanmış oluyoruz.

Tırtıklı Jade Roller Ne İşe Yarar?

Öncelikle yüz bölgesini hedef alan yeşim taşı masaj aleti, vücudun birçok bölgesine uygulanabilmektedir. Doğal yağlar ile uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her bayanın gözdesi olmuş çok özel bir üründür. Bir tarafı tırtıklı olduğu için yağlanma görünen ve varisli bölgelerde çok faydası olacaktır. Tırtıklı tarafını özelikle bu bölgelerde uygulayabilirsiniz.

Jade Roller Kullanım Alanları?

Yeşim taşı masaj aleti; yüz bölgenizde, karın bölgenizde, akupunktur bölgelerinde, basen ve bacaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir, kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Jade Roller Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Birçok farklı sitede bu mineralli taşların cilt bakım kremi, serum gibi kozmetik ürünlerinle kullanılması tavsiye edilmiş. Bu çok yanlış bir uygulama. Yüzümüze krem sürüp jade rollerimizi birlikte kullanırsak taşın yararlı doğal mineralinden yararlanmamış oluruz. Lütfen taşınızı krem gibi kozmetik ürünlerle birlikte kullanmayın, önce taşı kuru halde cildimize uygulayalım, kan dolaşımı hızlandıralım, cilt dokularımızın yenilenmesini sağlayalım daha sonra bu dinlenmiş cildimize krem uygulaması yapalım.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: Doğal taşları buzdolabında saklamakta doğru bir yöntem değildir, taşın fazla soğuması da ciltte soğuk yanığına sebep olur. Bizim tavsiyemiz buzdolabının alt bölümünde (buzluk değil)  en fazla 10 dakika durmasıdır.

Jade Roller Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gerçek jade roller, damarlıdır ve bazen çatlakmış gibi bir görüntüye sahiptir. Sahtesi ise damarsız, pürüzsüz, daha ışıltılı görünür. Roller kısımlarının üzerinde döndüğü mekanizma tek parça olmalıdır. Bu mekanizma gümüş, altın yada gül altın rengi gibi kaplamalı olmalıdır. Taşların mekanizmaya bağlandığı yerlerde, dönme sesini azaltması için silikon yada plastik pedler olmalıdır.

Jade Roller Nasıl Temizlenir?

Yeşim taşı taşı masaj aletinin temizliğini nemli temiz bir havlu ile silerek yapabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi kullanmayınız.

Jade Roller Fiyatı Nedir?

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu Jade Roller Orjinal Yeşim Taşı Masaj Aleti ortalama 5 günde adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi bire bir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz. Güncel fiyatlarımıza, yukarıdaki tekli yada set ürünlerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Jade Roller Nasıl Kullanılır?

Sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek: Alın bölgesi ile başlıyor, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitiriyoruz. Masaj aletinin rulosunu, bu bölgelerde 10-15 kez yuvarlayarak yüz masajınızı yapabilirsiniz.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩