DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kişiye özel tasarımlar ve kişinin özel olarak seçtiği özelliklerle ve ölçülerle oluşturulan ürünler yada kişinin isteği doğrultusunda hazırlanmış ürünler) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır.

– Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

– Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

– Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

– Değişim formunu doldurmalısınız.

İADE ŞARTLARI

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kişiye özel tasarımlar ve kişinin özel olarak seçtiği özelliklerle ve ölçülerle oluşturulan ürünler yada kişinin isteği doğrultusunda hazırlanmış ürünler) hariç ya da ürün detayda, teknik bilgilerde ve görselden farklı bir ürün gelmesi durumunda iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünler gerçek doğal taş olduğu için, cam boncuk gibi birebir aynı olmayabilir. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

. Ürünün faturası,
. İade formu,
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Tassepeti.com ‘a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen iade formunu doldurarak ürünü Aras Kargo Cari Kodu: 1914448851148 ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Aras Kargo ile yaptığınız gönderimlerde (ayıpsız-hatasız ürünler ve sebepsiz iade hariç) sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.