İnci ve Pembe Kuvars Doğal Taşlı Kehribar Bebek Kolyesi

(1 müşteri yorumu)

149,45

İnci ve pembe kuvars doğal taşlı kehribar bebek kolyesi; her taşın arasına özel düğümcük atılarak ve özel bir ip kullanılarak el emeği ile üretilmektedir.

+ -

İnci ve pembe kuvars doğal taşlı kehribar bebek kolyesi; her taşın arasına özel düğümcük atılarak ve özel bir ip kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. Kilit kısmı özel teknikler sayesinde dirençlidir. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Gerçek Baltık kehribarı (Baltic Amber) sizin için Litvanya’dan getirtilerek doğal taşlarımız ile buluşmaktadır. Kehribarlar; Litvanya Gemoloji Laboratuvarı’nın verdiği kalite sertifikalarına sahiptir ve ürün beraberinde bir örneği gönderilmektedir.

İnci ve pembe kuvars Doğal Taşlı Kehribar Bebek kolyesi Özellikleri

 • İnci ve pembe kuvars doğal taşlı kehribar bebek kolyesi bünyesindeki başlıca mineraller: Karbon, Kalsiyum ve Oksijen,  Süksinik Asit, Hidrojen, eser miktarda Aragonit, Su, Çinko ve Kurşun
 • İnci ve pembe kuvars doğal taşlı kehribar bebek kolyelerinin özdeşleştiği çakra(lar): Özellikle Tepe (taç) ve tüm çakralar
 • Tedavisine yardım ettikleri: Vertigo, katarakt, osteoporoz, alerji, deri hastalıkları (kırışıklık, egzama, İnci ve pembe kuvars), yumuşak doku hastalıkları, soğuk algınlığı, bronşit, akciğer iltihabı, kronik böbrek yetmezliği, yüksek tansiyon, duygusal travma rahatsızlıklarında tedaviye destek amaçlı kullanılır. Bebek ve çocuklarda genel sağlık için kullanılır.Tiroid bezi iltihabı, guatr, böbrek ve mesane hastalıkları, mide şişkinlikleri, astım, bronşit, kulak ağrıları, çene eklemi ağrıları ve alzheimer rahatsızlıklarında tedavilere destek amaçlı kullanılır.
 • Önemli Not: Trombositopeni (kandaki trombosit sayısının azlığı – kanı kolay pıhtılaşmayanlar) rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır.

 • Bilinen Faydaları: Küçük bebeklerde diş çıkarma döneminde kolye olarak kullanılmasının ağrı ve salya akışını önemli derecede azalttığı bildirilmiştir. Bedendeki statik elektriği toplar. Bağışıklığı güçlendirir. Zihinsel ve duygusal denge sağlar.
 • Çocukların yattığı odada İnci ve pembe kuvars bulundurarak oynadıkları oyundan
  zevk almalarını, mutlu ve neşeli bir çocukluk geçirmelerini kolaylaştırırsınız.

 • İskelet sistemi, yumuşak doku, bağ doku sistemi, sindirim sistemi, cilt ve deri sağlığı, cinsel sistemi ve üreme organları, solunum sistemi, alerji, göz sağlığı, bağışıklık sistemi, zihinsel ve duygusal sistemi ve üriner sistemi koruduğu bilinir. Küçük çocuklarda iştah eksikliğini ortadan kaldırmaya, iştahı açmaya yardım eder. A vitamininin faaliyete geçmesine yardımcı olur. Beden ateşini dengede tutmaya yardımcıdır. Bünyesindeki Çinkonun; Mast hücrelerinden ve Bazofillerden, Histamin (vücutta enflamasyon oluşturulması ve kaşıntı) salgılanmasını engellemesi nedeniyle alerji oluşmasını önlemeye yardım eder. Derideki iltihaplaşmaları önlediği bildirilmiştir.

Doğal Taşım Ne Zaman Gelir ?

 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Uzun ömürlü, %100 sağlıklı, sertifikalı olarak sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır.

%100 İnci ve pembe kuvars doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.

Doğal Taşlar

, ,

Kullanılan İp

Pamuklu Balmumlu

Taş Ölçüsü (mm)

6

Kehribar

Burçlar

, , , , , , ,

Taş Rengi

, , ,

Taş Şekli

Ürüne ait yorum 1

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

1 Yorum İnci ve Pembe Kuvars Doğal Taşlı Kehribar Bebek Kolyesi

 1. Rıfat Pınar (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhabalar kızlarıma aldığım kolyeler müthiş güzel ve kaliteli iyiki bu sayfayı görüp sipariş verdik tereddüt etmeden sipariş verebilirler ilginiz için ayrıyetten tesekkürler.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.