Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli

(1 müşteri yorumu)
Marka

259,00

Last Sold  Son 9 saatte 3 ürün satın alındı

Zebercet Ağaç

El Yapımı

Ortalama 11 cm.

Ham Kristal Üstünde

   Çok al, az öde (Daha çok alarak kazanın!)
Bu ürünü satın alırsanız, 1,30 değerinde 259 TaşPuan kazanacaksınız!
+ -
 •   Satın Alma Rehberi
  kolye ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız kolye ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  bilek ölçüsü nasıl alınır?
  Seçim yapacağınız bilek ölçüsünde size özel olarak hazırlanarak gönderilecektir. Ölçünüzü alırken yukarıdaki görselden destek alabilirsiniz.​
  kolye bileklik metal aksesuarlar
  Görseli tıklayarak, bileklik ve kolyelerde seçebileceğiz aksesuarları inceleyebilirsiniz. Sipariş tamamlama sayfasında, sipariş notu kısmında numarasıyla belirtebilirsiniz. Çakra ve burç bilekliklerinde demir aparat seçimi bulunmamaktadır.​
  Tahmini Teslimat Süresi: Haz 07 – Haz 09

  Paylaş
garantili güvenli alışveriş

Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli

Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli; gerçek doğal taşlar arasından özenle seçilerek üretilmiştir. El yapımı olan bu ağaçlar, doğaları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri aşağıda teknik detaylarda belirtilenle yaklaşık olarak aynıdır, fakat şekilleri muhakkak farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek doğal taş ve el yapımı olduğunun önemli bir göstergesidir.Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli Teknik Bilgiler

Piyasada bulunan diğer doğal taş ağaçların aksine, maksimum seviyede doğal olması için, plastik ve türevleri, ağır yapıştırıcılar ya da kimyasallar kullanılmamıştır. Enerjisel anlamda kayıp yaşamaması için saf bakır tellere, gerçek freeform dediğimiz kırık taşlar dizilmiştir. Freeform seçilmesinin amacı yaprak formuna çok yakın bir görsellik oluşturmasıdır. Kullanılan taş miktarı yüksektir, her dalda yaklaşık 10-12 adet taş bulunmaktadır. Ana gövdenin sabit durabilmesi için, yine gerçek taş olan ham kristal kuvars yada akik plaka kullanılmış ve bakır tellerden geçen enerjinin tabanda toplanması sağlanmıştır. Gövde ile tabanı birleştirmek için organik bir yapıştırıcı kullanılmış. Görsel açıdan tamamlanması adına bu birleşme yeri gerçek kristal grubu taşlarla kapatılmıştır.

Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli Kullanım Alanları

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hadisi şeriflerinde, cennet evlerinin birçoğunun zebercet taşından yapıldığı belirtilmiştir. Yapılan bazı araştırmalara göre Mars gezegeninde varlığı tespit edilen taşlardan biri olduğu belirtilmektedir. Erimiş meteorit olduğu da söylenir. Evinizde yada işyerinizde kullanacağınız zebercet doğal taşı ağaç, ortamdaki radyasyonu ve statik elektriği üzerine çekecek, huzurlu ve hoş bir ortam yaratacaktır. Odaklanmaya yardımcı olur ve sakinlik getirir. Rahat bir uykuya yardımcı olur. Olumsuz enerjileri temizler ve duyguları dengeler. Kişisel ve ruhsal gelişim için tavsiye edilir.

Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli Nasıl Temizlenmeli ?

Gerçek Zebercet doğal taşı ağacımızda, eğer ortama bağlı olarak çok fazla tozlanma görülürse, akan su altında temizleyebilirsiniz. Sonrasında fön makinesi gibi hızlı bir kurutma yöntemi seçerek, kullanılan bakır telden ötürü kuruduğundan emin olduktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.Yöntem ise; toz alma tüyleri vasıtası ile kolayca temizleyebilirsiniz. Oksitlenme yaşanmaması için bu önemli bir konudur. Kuru, nemli bez yada herhangi bir temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız.


Zebercet Doğal Taşı Ağaç Özellikleri

 • Zebercet doğal taşının bünyesindeki başlıca mineraller: Demir, Sodyum, Kalsiyum, Silisyum ve Oksijen + eser miktarda Krom, Magnezyum ve Manganez
 • Zebercet doğal taşının özdeşleşdiği çakra(lar): Güneş sinirağı (mide) ve kalp
 • Tedavisine yardım ettikleri: Zebercet taşının tene teması durumunda; anksiyete, stres, sinir bozukluğu, kalp hastalıkları, sivilce, egzama, safra kesesi, hipokondri (hastalık kaygısı bozukluğu) rahatsızlıklarında iyileştirici etkileri, kullanan kişiler tarafından bildirilmiştir.

Bilinen Faydaları:

 • Zebercet doğal taşı ağacı; oturma odanızda, yatak odanızda, evinizin herhangi bir köşesinde, işyerinizde yada masanızda büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Tasarımı, hoş görüntüsü ve farklı konseptiyle, kullandığınız ortamda çok hoş bir hava yaratacaktır.

Doğal Taş Ağacım Ne Zaman Gelir?

 • Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde azami özeni gösteriyor, bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bilgilendirme Sayfaları

Doğal Taşlar

,

Taş Rengi

,

Taş Ölçüsü (mm)

Freeform

Yükseklik

Ortalama 11 cm.

Ağırlık

Ortalama 180 gr.

Kalite

1.Kalite

Marka

Taş Sepeti

Ürüne ait yorum 1

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

1 Yorum Gerçek Zebercet Doğal Taşı Ağaç Ham Kristalli

 1. Elvan Özcan (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün çok şık ve zarif, özenle paketlenmişti, hediyeniz içinde teşekkür ederim.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩