Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba

(1 müşteri yorumu)

249,00

Arınma ve Pozitif Enerji için

Ortalama 2-2,5 kg. ve 21 cm

10-15 m2 Etki Alanı

Özel Led Işık Dahildir.

Menşei: Fas

Stokta

+ -

Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba

Selenit  (melek taşı) Doğal Taşı ile tasarlanmış bu dekoratif lamba; gerçek doğal taşlar arasından özenle seçilerek üretilmiştir. Orijinal olan bu selenit lambaları doğal yapıları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri ve ağırlıkları aşağıda teknik detaylarda belirtilenle yaklaşık olarak aynıdır, fakat çizgileri muhakkak farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek doğal taş olduğunun önemli bir göstergesidir. Kullanılan özel ışıklandırma sistemimiz sayesinde, bilindiği gibi Ay ışığı benzetmesini tamamen hak etmektedir. Bizim melek lambalarımız; gerçek Fas Menşeili olup, görsel açıdan farklıdır. Orijinal selenit lambaları temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Kendi kendilerini temizleme özellikleri vardır.

 

Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba Özellikleri

 • Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba bünyesindeki başlıca mineraller: Kalsiyum, Sülfür, Oksijen ve Hidrojen + eser miktarda Selenyum
 • Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba özdeşleştiği çakra: Tepe, Kalp ve kök (kuyruk sokumu)
 • Tedavisine yardım ettikleri: Bağışıklık sistemini güçlendirdiği tespit edilmiş olup, özellikle kanser, tümör, epilepsi tedavilerinde, viral hastalıklarda, herpes (uçuk), yanıklar, dişeti ve ağız içi enfeksiyonlarında tene temas yolu ile çok fayda sağlanmıştır. Onkolojide ise ışınların yan etkilerini yok ettiğinden dolayı kullanılmaktadır.

Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba Nasıl Temizlenmeli?

 • Orjinal selenit lambaları temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Kendi kendilerini temizleme özellikleri vardır. Eğer ortama bağlı olarak çok fazla tozlanma görülürse, elektrik tesisatı çıkarılarak, sadece selenit taşını akan su altında temizleyebilirsiniz. Sonrasında kurumaya bırakınız. Kuruduğundan emin olduktan sonra, tesisatı yerleştirip kullanmaya devam edebilirsiniz. Kuru, nemli bez yada herhangi bir temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız.

Kullanım Alanları: 

 • Selenit taşı melek lambasını; oturma odanızda, yatak odanızda, evinizin en güzel köşesinde, işyerinizde yada masanızda büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Üzerinde oluşan, bakış açısına göre değişen ışık oyunları ve çizgiler, kullandığınız ortamda harika bir atmosfer yaratacaktır.
 • Günümüzde bazı ülke üniversite hastanelerinde, kanser ve birçok hastalıklarda selenit kullanılmakta ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği tespit edilmiştir.

Bilinen Faydaları: 

 • Evinizde yada işyerinizde kullanacağınız selenit lamba, ruhsal dinginlik sağlayacak ve dıştan gelebilecek olumsuz enerjilere ortamınızı kapatacaktır. Ortamdaki mikropları etkisiz hale getirir. Konsantrasyonu arttırır, odaklanmaya yardımcı olur ve sakinlik getirir. Kişinin Aura sağlığına önemli katkısı olur. Görülen rüyanın hatırlanmasında yardımcıdır.

Fiyatı Nedir ? Nereden Alınmalı ?

 • %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Dolar kur değişikliklerini size minimum yansıtarak, kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu lambaları ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.

Teknik Bilgiler

Piyasada bulunan doğal taş lambalarında yada tuz lambalarında E14 tipi, parfüm ampuller kullanılmaktadır. Bu ampullerin en büyük problemi, aşırı ısınma sebebiyle ömür saatlerinin kısa olmasıdır. Kendi testlerimizde, ayda 3-4 kez lambasının değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Diğer sorun; piyasada ki bu hazır tasisatların, düşük maliyetler hedeflendiğinden dolayı, duy ve anahtar parçalarının kısa sürede bozulması yada kısa devreye sebep olmasıdır. En önemli soruna gelirsek; duyun çevresinde sabit durmasına yarayan çok sert yapılı bir yayın, biz her içine takıp çıkartmamızda taşın iç çeperine verdiği hasardır. Selenit gibi hassas ve kırılgan yapılı bir taş için bu büyük bir risktir.

Biz Taş Sepeti olarak, bu lambalarımıza özel ışıklandırma sistemi geliştirerek, tüm bu sorunları ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Kendi tasarladığımız Led Tesisatı sayesinde, ısınma problemi ortadan kalkmış, kusursuz ve selenit taşına yakışır bembeyaz bir ışık elde edilmiştir. Kullanılan led lambanın ömrü 10.000 saattir. Günde 10 saat üzerinden yaklaşık 3 ila 4 yıl kullanabilirsiniz. Kendi anahtarı üzerinde olan 2 metre uzunluğunda şeffaf, A kalite tesisat kablosu ile beraber gönderilir. Güvenlik açısındanda diğer tesisatların çok üzerindedir.

Tasarımlarımızda uzun ömürlü, %100 sağlıklı, sağlam ve doğal taş malzemeler kullanılmaktadır.

%100 Selenit Doğal Taşı ile tasarladığımız ürünlerimizi, Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.

Doğal Taşlar

Taş Rengi

,

Burçlar

, , , , , , , , , , ,

Yükseklik

Ortalama 21-23 cm.

Ağırlık

Ortalama 2-2,5 kg.

Işık Sistemi

Özel Led

Ürüne ait yorum 1

5.00 Ortalama
100%
0%
0%
0%
0%
Yorum Yap

1 Yorum Orjinal Selenit Taşı Melek Lamba

 1. Melisa Karaca (doğrulanmış kullanıcı)

  çok güzel paketlenmişti lamba da mükemmel çok beğendim hediyeleriniz için de teşekkür ederim ?

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.