Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları
İkizler Burcu Doğal Taş Erkek Bileklik
İkizler Burcu Doğal Taş Erkek Bileklik
İkizler Burcu Doğal Taş Erkek Bileklik
İkizler Burcu Doğal Taş Erkek Bileklik

İkizler Burcu Doğal Taş Erkek Bileklik

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 125,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 74,85₺(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı

İkizler Burcu Taşlarından Tasarlanmış Erkek Bileklik

İkizler burcu doğal taşlarıyla tasarlanmış bu erkek bilekliği; elastik özel bir ip kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler sayesinde dirençlidir. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. İpin birleşme yeri metal aksesuar ile kapatılır ve özel düğümcük görünmez. %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz...


İkizler burcu doğal taş erkek bilekliğinizde olmasını arzu ettiğiniz metal aksesuarları yukarıdaki  "Bileklik Metal Aksesuarları" sekmesinden (max. 3 adet) seçip sipariş tamamlama aşamasında, Sipariş Notu kısmında belirtmeniz yeterlidir.


Bileklik ölçünüz hakkında hemen yukarıdaki "Bilek Ölçüsü Nasıl Alınır?" sekmesinden destek alabilirsiniz.

 

İkizler burcu doğal taş erkek bilekliğinin teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Not: Doğal taş burç bileklikleri; seçtiğiniz bilek ve taş ölçüsüne göre tasarlanacaktır. Taş dizilimi, sırası, adedi farklılık gösterebilir fakat aşağıda ki teknik detayda geçen tüm doğal taşlar kullanılır.

 

 

Teknik Detaylar:

Doğal Taş
Aventurin Havlit Kaplan Gözü Lav Taşı Obsidyen Oniks Sitrin Yosunlu Akik
Taş Rengi
Çok Renkli
Burçlar
İkizler
Taş Şekli
Küre Kesim