Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan 4-5 kg

219,00

Virüs ve Bakterilere Karşı Etkili

Ortalama 4-5 kg ve 22-25 cm

20-25 m2 Etki Alanı

Özel Led Işık Dahildir.

Menşei: Pakistan

Stokta

+ -

Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan

Orjinal himalaya kaya tuzundan yapılmış bu Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan lamba Pakistan’dan ithal edilmiştir. Maalesef Ülkemizde, Çankırı bölgesinde çıkarılan kaya tuzlarının, bu isim adı altında satışı yapılabilmektedir. Orijinal olan bu himalaya kaya tuzu lambaları doğal yapıları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri ve ağırlıkları teknik detaylarda belirtilenle yaklaşık olarak aynıdır, fakat çizgileri muhakkak farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek himalaya kaya tuzu olduğunun önemli bir göstergesidir. Orjinal himalaya kaya tuzu lambaları temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Kendi kendilerini temizleme özellikleri vardır.

Pakistan’ın kuzeybatısında bulunan Himalayalar bölgesindeki deniz, kuraklık ve iklim değişiklikleriyle kurumuştur. Bu denizin yok olması ile bünyesindeki tuz milyonlarca yıldır, kaya katmanları haline gelmiş ve çevre etkenlerinden korunmuştur. Bölgenin eteklerinden çıkartılan kaya tuzu en saf denilebilecek haldedir.

 

Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan Özellikleri

  • Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan bünyesindeki başlıca mineraller: Kalsiyum, potasyum, magnezyum, manganez, bakır, çinko, selenyum ve iyot

Bilinen Faydaları:

  • Evinizde ya da işyerinizde kullanacağınız himalaya tuz lambası, eksi iyonları %300 varan miktarlarda arttırır. Bu iyonlanmış hava sayesinde havadaki mevcut virüs ve bakterilere karşı etkilidir.
  • Temiz bir ortam havası yaratır.
  • Havada bulunan çok küçük bakterilerin ve virüslerin bile üzerlerinde etki yaratmaktadır.
  • En doğal bir hava temizleme yöntemidir.

Teknik Bilgiler:

Piyasada bulunan doğal taş lambalarında yada tuz lambalarında E14 tipi, parfüm ampuller kullanılmaktadır. Bu ampullerin en büyük problemi, aşırı ısınma sebebiyle ömür saatlerinin kısa olmasıdır. Kendi testlerimizde, ayda 3-4 kez lambasının değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Diğer sorun; piyasada ki bu hazır tasisatların (genelde siyah renkte olanlar), düşük maliyetler hedeflendiğinden dolayı, duy ve anahtar parçalarının kısa sürede bozulması yada kısa devreye sebep olmasıdır.

Biz Taş Sepeti olarak, himalaya tuz lambasına özel ışıklandırma sistemi geliştirerek, tüm bu sorunları ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Kendi tasarladığımız Led Tesisatı sayesinde, yüksek ısınma problemi ortadan kalkmış, kusursuz ışık kaynağını ve himalaya kaya tuzunun ihtiyacı olan sabit ısıyı sağlamıştır. Kullanılan led lambanın maksimum yüzeysel ısısı 50 derecedir ve bu kaya tuzunu uygun sıcaklıkta tutmaktadır. Lambanın ömrü 10.000 saattir. Günde 10 saat üzerinden yaklaşık 3 ila 4 yıl kullanabilirsiniz. Kendi anahtarı üzerinde olan 2 metre uzunluğunda şeffaf, A kalite tesisat kablosu ile beraber gönderilir. Güvenlik açısındanda diğer tesisatların çok üzerindedir.

Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan Kullanım Alanları:

Himalaya tuz lambasını; oturma odanızda, yatak odanızda, evinizin dinlenme köşelerinde, işyerinizde yada masanızda büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Üzerinde oluşan renkler ve çizgilerle, turuncu hoş ışığı kullandığınız ortamda harika bir atmosfer yaratacaktır. Yaklaşık 4 ve 5 kg. arası bir kaya tuzu lambası, 20-25 metrekarelik bir ortama yetecektir.

Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan Nasıl Temizlenmeli ?

Orjinal himalaya tuz lambaları temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Kendi kendilerini temizleme özellikleri vardır. Eğer ortama bağlı olarak çok fazla tozlanma görülürse, nemli bir bez ile silinebilir, kesinlikle herhangi bir temizlik malzemesi ve su kullanmayınız.

Siparişim Ne Zaman Gelir ?

  • Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu lambaları ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
  • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
  • Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…
  • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bu ürünümüzün detaylarını “Teknik Detaylar” sekmesinden inceleyebilirsiniz.


 

Bilgilendirme Sayfaları

Tasarımlarımızda uzun ömürlü, %100 sağlıklı, sağlam ve doğal taş malzemeler kullanılmaktadır.

%100 Himalaya Tuzu Doğal Taş ile tasarladığımız ürünlerimizi, Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.

Doğal Taşlar

Taş Rengi

,

Yükseklik

Ortalama 22-25 cm.

Işık Sistemi

Özel Led

Kalite

1.Kalite

Ağırlık

Ortalama 4-5 kg.

Ürüne ait yorum 0

0.00 Ortalama
0%
0%
0%
0%
0%
İlk yorum yapan siz olun “Himalaya Tuz Lambası Orjinal Pakistan 4-5 kg”

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.