Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları
Sodalit Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Sodalit Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Sodalit Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Sodalit Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti

Sodalit Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : 179,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 129,30₺(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı

Sodalit Doğal Taşı Anahtarlık ve Bileklik Seti

Gerçek sodalit doğal taşı ile tasarlanmış bu tesbih model anahtarlık ve bileklik seti; titizlikle seçilen doğal taşlarla özel ipler kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. İplerin birleşme yerleri metal aksesuar ile kapatılır ve özel düğümcük görünmez. Tesbih model anahtarlık ürünümüzde kalın sabit misina, bilekliklerimizde yine kalın elastik misina kullanıyoruz. Bilek ölçünüz konusunda kuşkunuz olmasın, sipariş sonrası sizinle iletişime geçerek en uygun ölçüde size özel hazırlayıp göndereceğiz.

 

Taş Ölçüsü ve Şekli

Bu şık gerçek sodalit doğal taşı tesbih model anahtarlık ve bileklik setinde standart küre kesim, 8 mm'lik taşlar kullanıyoruz. 

Kullanılan Malzemeler

İmame, püskül, ara aparat ve ayraç gibi oksitli metal yada döküm olan bu aksesuarlar; sonradan tarafımızca yapılan özel bir kaplama ile aşındırıcı kimyasallarla temasta bulunmaları hariç çok uzun süre ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. İşimiz sadece gerçek doğal taşlar olduğundan gümüş gibi aksesuarlar sunmuyoruz. Bunu ticari olarak uygun görmüyoruz. Gümüş imame, kazaz gibi aksesuarları arzu ederseniz çok kolay temin edebilirsiniz.

 

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz...

Burcunuza göre seçim yapmak isterseniz, doğal taşlarınızı Burçlar ve Taşlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Rahatsızlıklara göre seçim yapmak isterseniz, Rahatsızlığınıza Göre Taşlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gerçek sodalit doğal taşı ile tasarlanmış bu tesbih model anahtarlık ve bileklik seti, ürünümüzün teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

SODALİT TAŞI

 

Bünyesindeki başlıca mineraller: Klor, Silisyum ve Sodyum + eser miktarda Manganez, Magnezyum, Selenyum, Kalsiyum, Karbon, Oksijen ve Demir


Özdeşleştiği Çakra: Alın (3.göz)

Tedavisine yardım ettikleri: Kalp ritim bozukluğu, baş dönmesi, halüsinasyon, sinüzit, panik atak, soğuk algınlığı, mide bulantısı, obezite, insomnia (uyuyamama), baş ağrısı rahatsızlıklarında destek amaçlı kullanılır. İçindeki Selenyum mineralinden dolayı Tiroid bezi, özellikle Haşemato rahatsızlığında iyileştirici geri dönüşler alınmıştır.

Bilinen faydaları: Kemoterapi, x ışınları, radyasyon ve diğer radyoaktif metaryellerin insan vücudundaki olumsuz etkilerini hafiflettiği bilinir. Hafıza gücünü arttırarak fiziksel ve genel sağlığı korur. Sıkılganlık nedeni ile duygu ve düşüncelerini ifade edemeyenlerin rahat konuşmasını sağlamaya yardımcı olur.

Teknik Detaylar:

Doğal Taş
Sodalit
Taş Rengi
Beyaz Lacivert Mavi
Taş Ölçüsü (mm)
8
Burçlar
Boğa Yengeç Terazi Yay
Taş Şekli
Küre Kesim