Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları

Sertifikalı Kehribar Bebek Diş Kolyesi

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺197,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺110,00(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo Sertifikalı Kehribar El Yapımı %100 Orjinal

Diş Çıkarma Döneminde

0-36 Ay Bebekler İçin

Kehribar Bebek Diş Kolyesi

%100 doğal kehribar ile tasarlanmış bu bebek diş kolyesi; her taşın arasına özel düğümcük atılarak ve özel bir ip kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. Vidalı kilit kısmı özel teknikler sayesinde dirençlidir. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır.

 

Yüzyıllardır diş kolyesi, doğal kehribarın sahip olduğu suksinik asit (amber asiti) sayesinde %100 ağrı kesici, %0 yan etkisi sebebiyle bebeklerin diş çıkarma süresindeki dertlerine karşı yardımcı olur. Bebeğinizin diş çıkarma evresinde, doğrudan deriye temas etmek üzere kolye olarak taşınır. İçerdiği uçucu yağ vücut ısısı ile deri yoluyla vücuda geçer. Böylece bebeklerin en dertli dönemi 'Diş Çıkarma' kehribarın mucizevi etkisiyle 'En Keyifli Dönem' haline gelir. 

Ürün beraberinde %100 Baltıc Amber Sertifikası gönderilmektedir.

 

Kehribar bebek diş kolyelerimiz standart 33 cm uzunluğundadır. 0-36 ay bebeğinize uygundur. 

 

 

Güvenlik Notu: Ebeveyn gözetiminde, ağza alınmadan ve uyku sırasında çıkartılarak kullanılmalıdır.

 

Sertifikalı kehribar bebek diş kolyesinde balmumlu ve pamuklu özel bir ip kullanılmaktadır. Hem sağlıklı, hemde uzun ömürlüdür.

  

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz...

Kehribar bebek diş kolyesi teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

KEHRİBAR TAŞIBünyesindeki başlıca mineraller: Süksinik Asit, Su, Hidrojen, Oksijen ve Karbon

Özdeşleştiği Çakra: Tüm çakralar, özellikle solar pileksus ve boğaz (gırtlak)

 

Tedavisine yardım ettikleri: Tiroid bezi iltihabı, guatr, böbrek ve mesane hastalıkları, mide şişkinlikleri, astım, bronşit, kulak ağrıları, çene eklemi ağrıları ve alzheimer rahatsızlıklarında tedavilere destek amaçlı kullanılır.

Bilinen faydaları: Küçük bebeklerde diş çıkarma döneminde kolye olarak kullanılmasının ağrı ve salya akışını önemli derecede azalttığı bildirilmiştir. Bedendeki statik elektriği toplar. Bağışıklığı güçlendirir. Zihinsel ve duygusal denge sağlar.

Önemli Not: Trombositopeni (kandaki trombosit sayısının azlığı - kanı kolay pıhtılaşmayanlar) rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır.

 

Teknik Detaylar:

Bebek Kolye Ölçüsü (cm)
33
Doğal Taş
Kehribar
Kehribar
Baltık
Taş Rengi
Sarı
Taş Şekli
Küre Kesim
Ağırlık
4-5 gr.
Kullanılan İp
Pamuklu Balmumlu