Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları

Orjinal Jade Roller Yeşim Taşı Masaj Aleti

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %12 İndirim
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı %100 Orjinal

Jade Roller

Masaj Aleti

Orjinal Jade Roller Yeşim Taşı Masaj Aleti

  

Jade roller yeşim taşı masaj aleti, gerçek yeşim doğal taşı ile tasarlanmış ve özel olarak üretilmiştir. Dünya'da Jade Roller ile anılan bu masaj aleti, kadınların güzellik üzerine sahip olmak istedikleri ve çok kısa sürede popüler olmuş bir üründür. Öncelikle yüz bölgesini hedef alan yeşim taşı masaj aleti, vücudun birçok bölgesine uygulanabilmektedir. Doğal yağlar ile uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilmiş ve her bayanın gözdesi olmuş çok özel bir üründür.

  

Yeşim Taşı Masaj Aleti

  

Özellikleri:

  

Bünyesindeki başlıca mineraller:

  

Oksijen, Kalsiyum, Silisyum ve Demir + eser miktarda Manganez, Krom ve Magnezyum

  

Teknik Bilgiler:

  

Piyasada bulunan diğer yeşim taşı masaj aletlerinin aksine, cildimize teması olduğundan dolayı gerçek yeşim taşlarından seçilmiştir. Yeşim taşı doğası gereği soğuk bir taştır. Gerçekliğini elinize aldığınızda anlamanız mümkündür. Diğerlerine kıyasla daha ağırdır ve etkisi görülür. Tek taraflı değil, çift taraflı olduğundan, arzu ettiğiniz tarafını kullanarak amacınıza uygun masajı yapmanız mümkündür. Yeşim taşlarının monte edildiği ve üzerinde döndüğü metal kısımlar özel bir alaşımla kaplıdır ve oksitlenme yapmaz. Ağırlığı ve ebadı aşağıda teknik detaylar kısmında verilmiştir.

    

Kullanım Alanları:

  

Yeşim taşı masaj aletini; yüz bölgenizde, karın bölgenizde, akupunktur bölgelerinde, basen ve bacaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir, kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

    

Faydaları:

  

  • Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur.
  • Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
  • Bölgedeki kan akışını hızlandırır.
  • Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur.
  • Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
  • Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.
  • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir.
  • Yeşim taşının doğal etkisi olarakta ruha ve bedene huzur verir.

  

Nasıl Temizlenmeli?

  

Yeşim taşı masaj aletini, uygulama esnasında kullandığımız krem yada yağlardan arındırmak isteyebilirsiniz. İki tarafındaki taşları metal aksamından çıkarıp, taşları ılık su ile yıkayabilirsiniz. Metal aksamlarınıda silebilirsiniz. Temizleme işleminden sonra tamamen kuruduklarına eminseniz tekrar monte edip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Herhangi bir temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız.

  

Nasıl Kullanılır?

  

Aşağıda görselde belirtildiği gibi ve okların yönlerinde, sırasıyla yukarıdan aşağıya inerek: Alın bölgesi ile başlıyor, göz kapakları ve kaş, göz altları, burun yanları, yanaklar, ağız çevresi, çene ve sonrasında boyun bölgesiyle bitiriyoruz. Masaj aletinin düz kısmını, bu bölgelerde 10-15 kez yuvarlayarak yüz masajınızı yapabilirsiniz.

  

Yeşim Taşı Yüz Masajı Nasıl Yapılır

  

Diğer bölgelerimizde ve akupunktur noktalarında ise, tırtıklı olan tarafını kullanabilirsiniz. Yuvarlama tekrarı size kalmıştır.

   

Fiyatı Nedir? Nereden Alınmalı?

  

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Gerçeklik Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu jade roller yeşim taşı masaj aletini ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.

  

Orjinal Jade Roller yeşim taşı masaj aletinin teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Doğal Taş
Yeşim
Taş Rengi
Yeşil
Ağırlık
Ortalama 80 gr.
Boyu
14,5 cm.
Kalite
1.Kalite