Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları
Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye
Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye
Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye
Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye

Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : 140,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 84,75₺(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı %100 Orjinal

Obsidyen Doğal Taş Bayan Kolye

Obsidyen doğal taşı ile tasarlanmış bu bayan kolyesi; her taşın arasına özel düğümcük atılarak ve özel bir ip kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. Kilit kısmı özel teknikler sayesinde dirençlidir. Uzun ömürlü, sağlam ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. %100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz...


Kolye ölçünüz hakkında hemen yukarıdaki "Kolye Ölçüsü Nasıl Alınır?" sekmesinden destek alabilirsiniz.

Burcunuza göre doğal taşlarınızı Burçlar ve Taşlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Rahatsızlıklara göre taşları Rahatsızlığınıza Göre Taşlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.


Bu ürünümüzün teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. 

OBSİDYEN TAŞI


Bünyesindeki başlıca mineraller: Silisyum, Oksijen, Demir ve Su + eser miktarda Magnezyum


Özdeşleştiği Çakra: Kök (kuyruk sokumu)

Tedavisine yardım ettikleri: Herpes, su çiçeği, kızamık gibi virütik hastalıkları, cilt mantarı, sindirim organlarındaki enfeksiyonlarda, rahim hastalıklarında tedavilere destek amaçlı kullanılır. 

Bilinen faydaları: Kemik yapısı ve omurga için önemlidir. Korku, şok ve diğer travmatik durumlarda rahatlatmak için tavsiye edilir. Karaciğeri temizlemeye yardımcı olduğu bilinir. Bu amaçla kullanımında, karaciğerin üzerine yumruk büyüklüğünde bir obsidyen taşı yada bilekliği koyularak on ila otuz dakika beklenir. Depresyon ve karamsarlık gibi duygulara iyi geldiği, kaygı gibi duyguları azalttığı, bilinçaltında bulunan negatif düşünceleri ortadan kaldırdığı ve kronik yorgunlukta pozitif etkileri bildirilmiştir. 

 

Teknik Detaylar:

 

Doğal Taş
Obsidyen
Taş Rengi
Siyah
Burçlar
İkizler Başak Akrep Yay Kova