Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları

Kristal Kuvars Doğal Taş Pandül Sarkaç

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 75,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 69,90₺(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı

Kristal Kuvars Doğal Taş Pandül

Sarkaç

Zincir Dahildir

Kristal kuvars doğal taşı ile tasarlanmış bu pandül (Sarkaç); gerçek doğal taşlar arasından özenle seçilerek üretilmiştir. Orijinal doğal taşların yanında estetik olarak tamamlayıcı metal aksesuarlar kullanılmıştır. Oksitli metal yada döküm olan bu aksesuarlar; sonradan  tarafımızca yapılan özel bir kaplama ile aşındırıcı kimyasallarla temasta bulunmaları hariç çok uzun süre ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Orijinal olan bu taşlar doğal yapıları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri aşağıda teknik detaylarda belirtilenle aynıdır fakat çizgileri farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek taş olduğunun göstergesidir.

 

Kristal kuvars doğal taşı ile tasarlanmış bu pandül (Sarkaç) ürünümüzde zincir fiyata dahildir.

 

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…

 

Kristal kuvars doğal taşı ile tasarlanmış bu pandül (Sarkaç) ürünümüzün teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

KRİSTAL KUVARS TAŞIBünyesindeki başlıca mineraller: Silisyum ve Oksijen

Özdeşleştiği Çakra: Tepe (taç) ve tüm çakralar


Tedavisine yardım ettikleri: Göz için yararlıdır ve görme duyusunu güçlendirir. Bedendeki yüksek ateşin düşürülmesinde, obezitede, Guatr ve Haşemato rahatsızlıklarında, Epifiz ve Hipofiz bezi sağlığında tedavilere destek amaçlı kullanılır.


Bilinen faydaları: Kuvars bir güç taşıdır ve "Evrensel kristal" denir. Kuvarsı radyasyon yayan cihazların yanında tutun ya da o cihazların yanındayken üzerinizde taşıyın. Sonrasında  toprakla yada bol akan suyla bir süre emdiği radyasyonu temizleyin. Kuvars, emici, depolayıcı, yükseltici, dengeleyen, odaklayan ve iletilerek enerji artıran bir kristaldir. Evrensel enerji için kanal görevi görür. Tene temas ettirilerek giysilerin altında taşınırsa çevredeki olumsuz enerjilerden korur. Kuvars aynı zamanda, bir enerji formu olarak, düşünce gücünü arttırır ve yönlendirir. Şifa, meditasyon, koruma ve kanalize için son derece yararlıdır. Negatif enerjiyi temizler. Aynı zamanda güçlü bir koruyucudur. Guatr ve Haşemato hastaları için şifalıdır. B vitamini dengesini sağladığı bilinir.


Önemli Not: Kullanıldığında her gün topraklanmalıdır (su ya da toprak).


 

Teknik Detaylar:

Doğal Taş
Kristal Kuvars
Taş Rengi
Beyaz Şeffaf
Taş Ölçüsü (mm)
40x14