Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç

159,00

Sitrin Ağaç

El Yapımı

Ortalama 10 cm.

Akik Plaka Üstünde

Stokta

+ -

Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç

Sitrin doğal taşı ile tasarlanmış Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç; gerçek doğal taşlar arasından özenle seçilerek üretilmiştir. El yapımı olan bu ağaçlar, doğaları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri aşağıda teknik detaylarda belirtilenle yaklaşık olarak aynıdır, fakat şekilleri muhakkak farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek doğal taş ve el yapımı olduğunun önemli bir göstergesidir.

 

Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç Özellikleri

 • Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç bünyesindeki başlıca mineraller:Silisyum ve Oksijen + eser miktarda Demir, Kalsiyum, Lityum, Magnezyum ve Sodyum
 • Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç özdeşleştiği çakra: Mide (güneş sinirağı)
 • Tedavisine yardım ettikleri: Sitrin taşının tene teması durumunda; kronik yorgunluk, anksiyete, sivilceler, mide sorunları, regl düzensizlikleri, menopoz, uyku problemleri, fibromiyalji (geceleri yeterince uyumanıza rağmen sabah kalktığınızda kendinizi hiç uyumamış gibi hissettiren yumuşak doku romatizması), göz hastalıkları, gece ve karanlık fobileri rahatsızlıklarında destek amaçlı kullanılır. Pankreas tarafından insülin üretimini teşvik edip, glikozun (şekerin) hücrelerimiz tarafından emilimini sağlayarak diyabette de yardımcı olur.

Bilinen Faydaları:

 • Evinizde ya da işyerinizde kullanacağınız sitrin doğal taşı ağaç, ortamdaki negatif enerjileri emer, dönüştürür, dağıtır ve topraklar.
 • Huzurlu ve hoş bir ortam yaratacaktır.
 • Sitrin taşının diğer adı tüccar taşı ve para taşıdır.
 • Osmanlı zamanından itibaren tüccarlar kasalarına bereket getirmesi için koyarmış.
 • Bereket için koyulabilecek yerleri size bırakıyoruz.

Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç Teknik Bilgiler

Piyasada bulunan diğer doğal taş ağaçların aksine, maksimum seviyede doğal olması için, plastik ve türevleri, ağır yapıştırıcılar ya da kimyasallar kullanılmamıştır. Enerjisel anlamda kayıp yaşamaması için saf bakır tellere, gerçek sitrin taşı freeform dediğimiz kırık taşlar dizilmiştir. Freefom seçilmesinin amacı yaprak formuna çok yakın bir görsellik oluşturmasıdır. Kullanılan taş miktarı yüksektir, her dalda yaklaşık 10-12 adet taş bulunmaktadır. Ana gövdenin sabit durabilmesi için, yine gerçek taş olan bir akik plaka kullanılmış ve bakır tellerden geçen enerjinin akikte toplanması sağlanmıştır. Gövde ile akik tabanı birleştirmek için organik bir yapıştırıcı kullanılmış. Görsel açıdan tamamlanması adına bu birleşme yeri gerçek kristal grubu taşlarla kapatılmıştır.

 

Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç Kullanım Alanları

Sitrin doğal taşı ağacı; oturma odanızda, yatak odanızda, evinizin herhangi bir köşesinde, işyerinizde yada masanızda büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Tasarımı, hoş görüntüsü ve farklı konseptiyle, kullandığınız ortamda çok hoş bir hava yaratacaktır.

Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç Nasıl Temizlenmeli ?

Gerçek sitrin doğal taşı ağacımızda, eğer ortama bağlı olarak çok fazla tozlanma görülürse, akan su altında temizleyebilirsiniz. Sonrasında fön makinesi gibi hızlı bir kurutma yöntemi seçerek, kullanılan bakır telden ötürü kuruduğundan emin olduktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.

2.Yöntem ise; toz alma tüyleri vasıtası ile kolayca temizleyebilirsiniz. Oksitlenme yaşanmaması için bu önemli bir konudur. Kuru, nemli bez yada herhangi bir temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız.

Siparişim Ne Zaman Gelir ?

 • Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu doğal taş ağaçları ortalama 5 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz.
 • Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz.
 • Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…
 • Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz.

Bu ürünümüzün detaylarını “Teknik Detaylar” sekmesinden inceleyebilirsiniz.


 

Bilgilendirme Sayfaları

Tasarımlarımızda uzun ömürlü, %100 sağlıklı, sağlam ve doğal taş
ürünler kullanılmaktadır.

%100 Sitrin Doğal Taş ile tasarladığımız ürünlerimizi, Garanti Belgesi ile gönderiyoruz.

Doğal Taşlar

,

Kalite

1.Kalite

Ağırlık

Ortalama 80 gr.

Yükseklik

Ortalama 10 cm.

Taş Rengi

,

Taş Ölçüsü (mm)

Freeform

Ürüne ait yorum 0

0.00 Ortalama
0%
0%
0%
0%
0%
İlk yorum yapan siz olun “Gerçek Sitrin Doğal Taşı Ağaç”

Yorumlar

Henüz yorum yok.

SKU: AGAÇ02 Kategori: , Etiket:
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

15%

indirim

Sepetinize 3 farklı

ürün ekleyin!

Gerçek Ametist Doğal Taşı Tesbih

Kenan A...

20 dk. önce,

Edirne,

satın aldı.