Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları

Florit Doğal Taş Parfüm Şişesi

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺126,00(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı

Florit Doğal Taş Parfüm Şişesi

Aromaterapi Yağı Şişesi

Bayan Kolye Formunda

Florit doğal taşı ile tasarlanmış bu parfüm şişesi; gerçek doğal taşlar arasından özenle seçilerek üretilmiştir. Orijinal doğal taşların yanında estetik olarak tamamlayıcı metal aksesuarlar kullanılmıştır. Oksitli metal yada döküm olan bu aksesuarlar; sonradan  tarafımızca yapılan özel bir kaplama ile aşındırıcı kimyasallarla temasta bulunmaları hariç çok uzun süre ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Orijinal olan bu taşlar doğal yapıları gereği resimdeki ile farklılık gösterebilir. Ölçüleri aşağıda teknik detaylarda belirtilenle aynıdır fakat çizgileri farklıdır. Bu bir hata değil aksine ürünün fabrikasyon ürün olmadığının, gerçek taş olduğunun göstergesidir.

 

Florit doğal taş parfüm şişesinin, yine florit küre kesim taşlarla güzelleştirilmiş zinciri mevcuttur. Özel parfümünüz yada aromaterapi yağınızı içine koyabileceğiniz plastik damlalık ürün ile beraber gönderilir.

 

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ve sonradan boya işlemi görmüş ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz…

 

Florit parfüm şişesi çok şık bir kolye formunda olduğundan devamlı yanınızda taşıyabilir, arzu ettiğiniz zaman parfümünüzü sürebilir, aromaterapi yağınızı yanınızda bulundurabilirsiniz. Kapağı yine doğal taştan yapılmıştır ve vidalı olduğundan akma yapmaz.

 

Bu ürünümüzün teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

FLORİT TAŞI

Bünyesindeki başlıca mineraller: Florin ve Kalsiyum + eser miktarda Magnezyum, İtriyum, Silisyum, Seryum, Demir, Oksijen ve Klor


Özdeşleştiği Çakra: Kalp(yeşil), boğaz(mavi), 3.göz(mor)

Tedavisine yardım ettikleri: Zona hastalığı (halk arasında 'gece yanığı' olarak da bilinir, ciltte belli bir bölgede oluşan kabarık, kaşıntı ve döküntü gibi belirtiler), pamukçuk (aft), uçuk, diş çürümeleri, iltihaplı yaralar, tümör, anksiyete, soğuk algınlığı, artrit (eklem iltihabı) rahatsızlıklarında tedavilere destek amaçlı kullanılır.

Bilinen faydaları: Aura temizliği yaparak uyku düzenini sağladığı, deri hücrelerini yenilediği bilinir. Geçmişteki kötü anıların etkisinden kurtulmaya yardım eder. İçerideki kederi çeker. Özellikle yaşlı kişilerin kullanması tavsiye edilir. Enerjisi, yatıştırıcı ve huzur vericidir.

 

Teknik Detaylar:

Doğal Taş
Florit
Taş Rengi
Mavi Mor Yeşil
Taş Ölçüsü (mm)
30x30x9
Burçlar
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep