Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Nasıl Hazırlanır?

Doğal taşlarla kişiye özel bir ürün satın almak istediniz. Kolye, bileklik gibi doğal taşlarla tasarlanacak bir ürün arzu ediyorsunuz.

Kişiye özel tasarımlar, bizimle direk irtibata geçerek sahip olabileceğiniz ürünlerdir. Sizin; yaş, cinsiyet, yaşam şartlarınız ve tarzınız, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarınız, mesleğiniz, ihtiyaçlarınız ve burcunuz gibi sizi oluşturan tüm bilgilerle karşılıklı harika bir iletişim ile oluşur.

Taslak aşamasında ve tüm süreçte iletişime devam edilir. Aşağıda ki özel formu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Tasarımları
Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Tasarımı

Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı İçin Sizden Hangi Bilgiler İstenir?

 • Adınız
 • Gün-Ay-Yıl şeklinde doğum tarihiniz
 • Doğum saatiniz (bilmiyorsanız saat aralığı)
 • Medeni durumunuz ve var ise çocuk sayınız
 • Çalışma durumu ve mesleğiniz
 • Kendinizde hissettiğiniz negatif durumlarınız
 • Tıbbi teşhisi konulmuş rahatsızlıklarınız
 • Genel itibari ile yaşama dair düşünceleriniz

Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Ödemesi Nasıl Yapılır?

Yazımızın üstünde bulunan Kişiye Özel Tasarım yazan resim linkinden yada size mevcut bildirilen tutar kadar ödemenizi burada ki sepete ekle kısmından ilerleyebilirsiniz. Fiyat temsili olarak 1 tl yazılmıştır. Size özel tasarlanan ve oluşan ürüne onay vermeniz durumunda, size bildireceğimiz fiyata göre ürün adedini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; size özel yapılan ürünün fiyatını 120 tl olarak belirledik. 120 tl ödeme yapabilmek için, ürün adedini 120 girebilir ve ödeme adımına geçebilirsiniz. Bu kadar kolay.

+ -

Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Ücreti Ne Kadardır?

Doğal taş uzmanımızın size özel  belirleyeceği doğal taşlar, taşların ölçüsü ve takının ölçülerine göre değişmektedir.

Ortalama; bileklik fiyatları 120 – 190 TL, kolye fiyatları 200 – 260 TL arasında olmaktadır. Bir önce ki siparişlerinizde kazandığınız “indirim kodları” yada “3 farklı üründe sepette %15 indirim” kampanyamız, kişiye özel takılarda geçerli değildir.

Doğal Taşlarla Kişiye Özel Takı Ne Zaman Hazırlanır?

 • Siz; ödemeyi yapıp, siparişi tamamladıktan sonra tasarım aşamasına geçilir ve doğal taş bilgileri sizinle paylaşılır. Bu konu çok önemli olup, lütfen öncesinde bizden bu tarz bilgiler istemeyiniz.
 • Siz değerli müşterilerimize daha verimli bir hizmet verebilmek adına, lütfen tamamen kararlıysanız aşağıda ki formu doldurunuz. 
 • Güven problemi yaşıyorsanız, bizi araştırınız. Güveniyorsanız formu doldurunuz. Aksi durumda vakit kaybına sebep olacaktır.  Lütfen, bu sayfadaki tüm yazıları “anlayarak” okuyunuz.
 • Bizim için vakit çok değerlidir. Amaç satış değil öncelikle şifadır. Kişiye özel tasarım hizmetimiz her zaman yoğun talep almaktadır. Bu maddelerin yazılma sebebi, iletişim hatalarını ortadan kaldırmak içindir. Bilgilerinize.

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları, siparişinizin ödemesi tamamladıktan sonra ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Bütün bunları 2012’den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz.

Bize vermeniz gereken kolye yada bilek ölçüleri hakkında, Satın Alma Rehberi sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Burcunuza göre doğal taşlarınızı Burçlar ve Taşlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Rahatsızlıklara göre taşları Rahatsızlığınıza Göre Taşlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.  

Önemli Not: Bu tasarımlar sadece sizin isteklerinize göre hazırlandığından ve size özel olduğundan, niteliği gereği tekrar satılabilir bir ürün değildir. Bu sebeple kişiye özel tasarımlarda iade etme ve değişim hakkınız bulunmamaktadır.

Kişiye Özel Tasarım Formu

Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler

İlk Siparişinde
👍 1000 puan
Her Siparişinde Kazan!
Üyelik→1000 puan
Yorum Yaz→1000 puan
TaşPuan'larını
Nakite Çevir Kullan🤩