Tassepeti.com Google Müşteri Yorumları
Akik Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Akik Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Akik Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti
Akik Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti

Akik Doğaltaşı Tesbih Model Anahtarlık ve Bileklik Seti

5,00
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 165,00₺(KDV Dahil)
İndirimli : 115,00₺(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo %100 Doğal Taş El Yapımı

Akik Doğal Taşı Anahtarlık ve Bileklik Seti

Gerçek akik doğal taşı ile tasarlanmış bu tesbih model anahtarlık ve bileklik seti; titizlikle seçilen doğal taşlarla özel ipler kullanılarak el emeği ile üretilmektedir. İplerin birleşme yerleri metal aksesuar ile kapatılır ve özel düğümcük görünmez. Tesbih model anahtarlık ürünümüzde kalın sabit misina, bilekliklerimizde yine kalın elastik misina kullanıyoruz. Bilek ölçünüz konusunda kuşkunuz olmasın, sipariş sonrası sizinle iletişime geçerek en uygun ölçüde size özel hazırlayıp göndereceğiz.

 

Taş Ölçüsü ve Şekli

Bu şık gerçek akik doğal taşı tesbih model anahtarlık ve bileklik setinde standart küre kesim, 8 mm'lik taşlar kullanıyoruz. 

Kullanılan Malzemeler

İmame, püskül, ara aparat ve ayraç gibi oksitli metal yada döküm olan bu aksesuarlar; sonradan tarafımızca yapılan özel bir kaplama ile aşındırıcı kimyasallarla temasta bulunmaları hariç çok uzun süre ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. İşimiz sadece gerçek doğal taşlar olduğundan gümüş gibi aksesuarlar sunmuyoruz. Bunu ticari olarak uygun görmüyoruz. Gümüş imame, kazaz gibi aksesuarları arzu ederseniz çok kolay temin edebilirsiniz.

 

%100 doğal taşlar ile tasarladığımız ürünlerimizi, sadece bize özel Garanti Belgesi ile gönderiyoruz. Ömür boyu tadilat ve onarım hizmeti veriyor, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Fabrikasyon ürünler değil, bir başka örneği olmayan bu takıları ortalama 3 günde size özel hazırlayıp, adresinize kadar ulaştırıyoruz. Biz tüm ürünlerimizi, sepet tutarına bakmaksızın, kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Kargo ve teslimat süreçlerinde, otomatik sms-mail vs. bizi tatmin etmediğinden, sizi birebir arayarak bilgilendiriyoruz. Bütün bunları 2012'den beri, sevgi ve pozitif enerjimizle yerine getiriyoruz...

Burcunuza göre seçim yapmak isterseniz, doğal taşlarınızı Burçlar ve Taşlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Rahatsızlıklara göre seçim yapmak isterseniz, Rahatsızlığınıza Göre Taşlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gerçek akik doğal taşı ile tasarlanmış bu tesbih model anahtarlık ve bileklik seti, ürünümüzün teknik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

AKİK TAŞI

Bünyesindeki başlıca mineraller: Silisyum, Oksijen + eser miktarda Demir, Magnezyum, Manganez, Kalsiyum.

Özdeşleştiği çakra: Kök, kalp ve alt karın.


Uğur ve bereket taşıdır. Canlılık verdiği, motivasyonu arttırdığı ve metabolizmayı hızlandırdığı geri bildirimleri alınmıştır.


Tedavisine yardım ettikleri: Stres, düşük tansiyon, burun kanamaları, yüksek ateş, insomnia (uyuyamama ) hastalığı, yumurtalık iltihabı, cilt sağlığı, hamilelikte anne ve bebeğin sağlığı, bebeklerde gaz problemlerinde, kötü rüya, dikkat dağınıklığı, epilepsi ve anksiyete rahatsızlıklarında tedavilere destek amaçlı kullanılır.

Bilinen faydaları: Nazar-yıldız düşüklüğünde faydalıdır. Göz sağlığı için şifalıdır.


Önemli Not: Yüksek tansiyon rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır.

Teknik Detaylar:

Doğal Taş
Akik
Taş Rengi
Kahverengi Kırmızı Kızıl
Taş Ölçüsü (mm)
8
Burçlar
Boğa İkizler Yengeç Başak Oğlak
Taş Şekli
Küre Kesim